Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sprostý brácha Ester Ledecké si proti sobě poštval Česko: Tohle mu vkazují znechucení lidé!

Ten si nedá pokoj a nedá.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Ester Ledecká (22) má zlatou medaili a všichni Češi jásají. Až na jednoho, který svým chováním vzbuzuje v ostatních velké nepochopení. Brácha olympioničky Jonáš Ledecký (24) už od jejího nedělního vítězství vypouští do éteru nadávky na adresu České televize. Vadí mu, že místo sestřina lyžování vysílala hokej. Tohle mu vzkazují lidé!

„Rád bych se sešel s tou p*čou, která rozhodla, že místo toho pustí hokej… smrt ČT,“ napsal Jonáš Ledecký (24) už v neděli na sociální sítě s tím, že je opravdu hodně naštvaný, protože Česká televize raději vysílala hokejový zápas Česko – Kanada, místo toho, aby se soustředila na jeho sestru Ester Ledeckou (22).

Jonáš nyní začal svůj nevybíravý slovník svádět na to, že na oslavu sestřina vítězství vypil asi deset piv. U Čechů se však s touto výmluvou setkal s ještě větším nepochopení. „Už jsem se obával, že je u nich vše v naprostém pořádku. Bratko to ,napravil',“ napsal jeden z internetových diskutérů.

A další si přisadil: „No to je jasný, že tě omluvíme, chlapče. Je ti jen 24, neumíš pít a ještě jsi tak inteligentní, že v totální ožralosti píšeš idiotský komenty na sociální sítě. Ještě že jsi to napsal, fakt by si jinak toho nikdo nevšiml. A co by se stalo? No to je jednoduchý, Ester by neměla ostudu a ty bys nebyl za kreténa.“

Starší brácha Ester musí počítat s tím, že teď nějakou dobu bude mezi veřejností neoblíbený. „Pro takové umělce s vytříbeným vkusem není ČT nejvhodnější, doporučil bych mu TV Barrandov a Šlágr,“ uzavřel rázně jeden diskutér, přičemž mu ostatní dávají za pravdu.

A co vy? Taky si myslíte, že to Jonáš přehnal? Anebo má pravdu a svědomí by měla zpytovat Česká televize?

Související články

Další články