Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Sprostý Roman ukončil další Výměnu: Je úplně vyšinutej, řekla náhradní manželka

Nový díl Výměny manželek.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
reality show

Další Výměna manželek skončila předčasně. A nutno říci, že k tomu byl důvod. Šestadvacetiletá Petra se dostala do Karlových Varů do velmi výbušné domácnosti. K agresivnímu Romanovi, který ji zasypával smrští nadávek, se přidal i jeho nevlastní syn Petr. To byla pro Petru poslední kapka, načež odešla do hotelu. "On je úplně vyšinutej," komentovala jeho chování lakonicky.

I další díl reality show Výměna manželek vyvolal pořádné emoce. Jedna z účastnic totiž ukončila natáčení pořadu předčasně kvůli chování náhradního manžela.

Na jedné straně se představila osmatřicetiletá Zuzana, která je matkou v domácnosti a s rodinou žije na sídlišti v Karlových Varech. Jejímu partneru Romanovi je čtyřicet čtyři a je nezaměstnaný. V domácnosti žijí také 3 děti z předchozího Zuzčina vztahu – Tonda (19), Petr (15), Béďa (10) - a Sofinka (3), kterou už mají oba partneři spolu. Zuzanina nejstarší dcera už s maminkou nežije a Romanových pět dětí z předchozích vztahů tatínek už nevídá. Roman se staršími dětmi bojuje. Přijdou mu líné a že ho nerespektují. Chtěl by, aby se devatenáctiletý syn už osamostatnil, a to i přesto, že stále studuje.

Roman je velmi žárlivý a své manželce příliš nedůvěřuje, ačkoliv manželé většinu času tráví ve svém bytě. V podstatě nikam svou ženu nepouští.

"Tondy se nemusíš bát, není na holky"

Druhá rodina žije v rodinném domku v obci Dolní Újezd Skoky. Šestadvacetiletá Petra pracuje jako pokladní. Sedmatřicetiletý Jirka pracuje ve výrobě granulí. Žijí spolu osm let, ale nejsou manželé. Společně mají tříletého Jiříka. S přihlášením do pořadu přišel Jirka, jelikož se partneři často hádají ohledně výchovy syna a práce. Jirka hodně pracuje a je málo s rodinou. Jirka by si přál, aby si Petra zkusila žít s rodinou, kde je více dětí, protože uvažovali o rozšíření vlastní rodiny.

První nepříjemná chvilka nastala v Karlových Varech už vzápětí, když Roman necitlivě vysvětlil Petře, že bude spát v pokoji s Tondou, ale že se nemusí bát, protože „není na holky“. Zuzanu rovněž udivilo, že má připravovat svačiny i patnáctiletým.

Jirka na druhé straně zmiňuje, že se s Petrou často ostře hádají a ona to pak chce zahladit sexem, přičemž on na to pak nemá náladu. Malý Jiřík zlobí. Jeho táta má obavy, že je to právě kvůli častým hádkám.

Petra se v Karlových Varech obává o malou Sofinku. Ve třech letech v podstatě neumí mluvit a otázka je, jestli děti byly někdy u zubaře. Největší konflikt však přijde tehdy, když se vydají autem do centra města. Petra se zhrozí, když uvidí, že Roman malou Sofinku nepřipoutal. "Já takhle jezdím normálně. Jestli to chceš řešit, tak já můžu jet domů," odsekl jí. "On je šílenec, vůbec nepřemýšlí, já jsem úplně vytočená," začíná si uvědomovat problémy Petra.

Petra: Roman je ztracený případ

Nádherná atmosféra lázeňského města se jí líbí, ale ne s Romanem. "Je to ztracený případ," myslí si. Na druhé straně pak Zuzana odkrývá svou smutnou minulost. "V šestnácti jsem se odstěhovala, byl to alkoholik mlátil mě. Stoupl si s kudlou a řekl mi, že mě jde zabít, řekl mi, že mě zabije," vzpomínala na násilného expartnera. "Doktorům řekl, že jsem spadla ze schodů. Děti ho nenáviděly a já taky. Přišel Roman a on mě z toho dostal," vysvětlovala.

Roman rovněž sabotuje Petry snahu, aby si děti samy dělaly svačiny. Místo toho jim je dále dělá on. Sprostými nadávkami pak častuje i Tondu. "Smrdí ti zuby," říká mu a práská dveřmi. "Je to vypatlanej agresor, Zuzana by se měla zamyslet," komentovala to nevěřícně Petra. "Drž hubu, meleš sr*čky, jsi vypatlaná, drž hubu" obdrží od Romana smršť urážek.

Přidá se i patnáctiletý Petr. "Drž hubu, jsi vyj*baná, chováš se jako kráva," vypadne z něj bez známky studu. To už je na Petru moc a rozhodne se Výměnu předčasně ukončit. "On je úplně vyšinutej, takovej magor," komentuje hrůzný zážitek. Oporou je jí pouze Tonda, který jí dělá společnost při procházce městem.

Zuzka: Roman mě zamkl do pokoje a roztrhal oblečení

"Těším se na děti, na Romana tolik ne," vypadne na druhé straně ze Zuzky. Načež vzpomíná, co všechno jí doma dělá. "Roman mě zamkl do pokoje, schoval klíče a děti to viděly. Oni jsou schopný se porvat," říká v narážce na Tondu, který se s Romanem nesnáší. "Chodím se občas vyvenčit za barák, dál nesmím," pokračuje s tím, že ji už tenhle život nebaví. "To je domácí vězení," kometuje to Jirka, načež Zuzka ještě přidá historku, jak jí Roman roztrhal oblečení, když chtěla jít někam ven. "Ani nevim, proč jsme spolu tak dlouho," vypadne z ní.

"Budu benevolentnější, dám jí tu volnost, co chtěla," kaje se mezitím Roman, ale je otázka, jestli to bude stačit. "Dám mu nůž na krk nebo půjdeme od sebe," tvrdí v závěru Zuzka. Roman následně vyvolá skandál i při schůzce mezi čtyřma očima. "Já jdu do p*dele," reaguje, když se u stolu řeší vztahy v rodině i jeho chování.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Výměna manželek

Výměna manželek je reality show, kterou od roku 2005 vysílá TV Nova. Manželky ze dvou rodin se na deset dní vymění, to vše pod dohledem kamer. Na konci pořadu se všichni zúčastnění setkají a zrekapitulují, k čemu během Výměny manželek došlo. Aktuální řada Výměny manželek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy