Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Sprostota v SuperStar: Soutěžící si otevřel pusu na Moniku Bagárovou, zpíváš jako hejkal, tvrdí lidé

+ Další fotografie

V neděli večer budou mít diváci možnost sledovat čtvrtou epizodu nejúspěšnější pěvecké show SuperStar. Čtvrtá epizoda opět představí další soutěžící z castingových kol. Koho porota ve složení Patricie Pagáčová (32), Monika Bagárová (27), Leoš Mareš (45), Pavol Habera (59) a Marián Čekovský (44) pustí dál a kdo bude muset z kola ven? 

Každý hledá smysl života nějak jinak. Umělecký kovář Vojtěch Hrubý před časem začal meditovat, dokonce chodil všude bosý a doufal, že tak smysl svého života najde.

No a skutečně našel – když se mu narodila dcera. Ta také tatínka doprovodila až na casting, i když je zatím ještě v plenkách.

Až do této chvíle Vojtěch působí jako sympaťák, ale to, co následovalo potom, se v SuperStar zase tak často neděje.

Soutěžící pozurážel celou porotu

Porota nebyla s jeho výkonem vůbec spokojená a rozhodla se mu to dát najevo. Ale Vojtěch kontroval a střílel ostrými.

Nejprve urazil Moniku Bagárovou, když naznačil, že nemá žádný hudební sluch a nerozumí hudbě. Pravdou ovšem je, že zpěv soutěžícího byl naprosto příšerný.

"Ten zpěv je příšerný, to snad nemyslí vážně. Nedokáže přijmout kritiku," píší lidé na sociálních sítích. "Zpívá jako hejkal, je to otřesné," myslí si další.

Urážením sympatické zpěvačky to ale neskončilo. Následně obvinil celou SuperStar z podvodu a dosadil se do poroty dalšího ročníku.

Související články

Další články