Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Sprosťárny s pacientkou! Koptíkův důvod vyhazovu z detoxu vás pořádně překvapí

Zdroj: Google Street View, Facebook
+ Dalších 8 fotografií
Pod vlivem fetu několikrát udělal ostudu, že ani dvě stě let chození kanály by nepomohlo! Když si dal Ondřej Koptík (33) do nosu, létal jako šílený po Praze a dokonce ho museli zpacifikovat na psychiatrii. Jenže nedávný pokus o detox nevyšel a podle našich zjištění za tím byl hodně překvapivý důvod. A Koptík ho potvrdil!

Jak jsme již informovali, v lednu ohlášené léčení ze závislosti na drogách (roli v životě Ondřeje Koptíka hrály minimálně marihuana a pervitin) se tak úplně nepovedlo.

Chlapík, který si loni na podzim udělal celonárodní ostudu vyprávěním detailů z intimního života s Hanou Gregorovou, se totiž choval nepřístojně.

„Léčbu v Havlíčkově Brodě nakonec stejně nedokončil, poněvadž byl disciplinárně vyloučen. Došlo tam k velmi vulgární hádce s jednou pacientkou. Létala tam hodně sprostá slova. Vulgarity do léčby nepatří, vyžaduje se kázeň. Proto ho vyloučili,“ prozradila nám naše sojka práskačka z čeledi pravdomluvných.

Ondřej Koptík na naše dotazy přes facebookový Messenger reagoval palcem nahoru, aby potvrdil informace zdroje jako pravdivé.

Víc z něj ale nyní asi nevypadne. Když totiž opět randí s Hanou Gregorovou, což se velmi nelíbí ani Ondřeji Brzobohatému, má přísný zákaz mluvit.

Související články

Další články