Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Sprosťák roku: Táta Rytmus u fotky se synem nevybíravě nadává fanouškům

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Poslal je do...
Jestli takhle bude mluvit i se svým synem, tak potěš koště. Rytmus (42) se zase nechal unést a řádil na Instagramu, kde nechutně nadával svým fanouškům. Padly i výrazy jako "pi**ovina" nebo "jdi odsud do p**e"!

Když se rozdávala slušnost a pokora, tak se Rytmus (42) nejspíš schovával v atomovém krytu. Slovenský rapper se chlubil, že jeho synovi Sanelovi je už jeden měsíc, a vzápětí sám strhl pekelnou smršť nadávek.

„Pi–ovina, není dobré. Jinde mají bio nosítko, do kterého se dá i vy-rat,“ odpovídal třeba na vzkaz jedné fanynky, která mu chválila nosítko na miminko. Tím to ale zdaleka neskončilo.

Pod fotkou se sešly i takové komentáře, v nichž lidé nosítko kritizovali. A to už Rytmus vybuchl úplně. „Možná bys mohla jít z mého Instagramu do p–e a psát si s českými přemotivovanými matkami na nějaké jiné stránce,“ řekl kritičce od plic, co si myslí.

Rapperově aroganci se sice mnozí zasmáli, ještě víc lidí ale vulgární odpovědi odsoudilo: „Chováš se jako hulvát a neuvědomuješ si, že to my fanoušci tě živíme. Tak sbohem, ty primitive!“

Rytmus byl v ráži pravděpodobně kvůli manželce Jasmině Alagič (30), kterou často poučují právě příliš upjaté matky. Ale omlouvá ho to? Posuďte sami…

Související články

Další články