Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Sprosťák roku: Táta Rytmus u fotky se synem nevybíravě nadává fanouškům

Sprosťák roku: Táta Rytmus u fotky se synem nevybíravě nadává fanouškům
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Poslal je do...
Jestli takhle bude mluvit i se svým synem, tak potěš koště. Rytmus (42) se zase nechal unést a řádil na Instagramu, kde nechutně nadával svým fanouškům. Padly i výrazy jako "pi**ovina" nebo "jdi odsud do p**e"!

Když se rozdávala slušnost a pokora, tak se Rytmus (42) nejspíš schovával v atomovém krytu. Slovenský rapper se chlubil, že jeho synovi Sanelovi je už jeden měsíc, a vzápětí sám strhl pekelnou smršť nadávek.

"Pi--ovina, není dobré. Jinde mají bio nosítko, do kterého se dá i vy-rat," odpovídal třeba na vzkaz jedné fanynky, která mu chválila nosítko na miminko. Tím to ale zdaleka neskončilo.

Pod fotkou se sešly i takové komentáře, v nichž lidé nosítko kritizovali. A to už Rytmus vybuchl úplně. "Možná bys mohla jít z mého Instagramu do p--e a psát si s českými přemotivovanými matkami na nějaké jiné stránce," řekl kritičce od plic, co si myslí.

Rapperově aroganci se sice mnozí zasmáli, ještě víc lidí ale vulgární odpovědi odsoudilo: "Chováš se jako hulvát a neuvědomuješ si, že to my fanoušci tě živíme. Tak sbohem, ty primitive!"

Rytmus byl v ráži pravděpodobně kvůli manželce Jasmině Alagič (30), kterou často poučují právě příliš upjaté matky. Ale omlouvá ho to? Posuďte sami...

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy