Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Sprostá kuchařka z Prostřena Veronika se diví: Češi se jí štítí, nenávidí ji a smějí se jí!

Veronika se netěší zrovna velké oblibě.
Zdroj: FTV Prima
Soutěž amatérských kuchtíků Prostřeno snad ještě ve své historii nepředvedla takové sprosťandy jako tento týden. Máme tu hned dvě rivalky, které si jdou po krku a jejich slovník střídá sprosté slovo se sprostým slovem. Je to ovšem ještě únosné a vhodné?

Zaměřili jsme se na soutěžící Veroniku a přinášíme vám názory Čechů na tuto „dlaždičku“. Zde je 10 nejdrsnějších vyjádření pro Veroniku od diváků:

1. Matka od dvou dětí, no hrůza. Omezenost a sprostota sama.

2. Neskutečná kráva v sukni. Co chce dokazovat, špína jedna. Jen uráží a kouká jako bulo do drogerie. Tak ubohého člověka by člověk pohledal. Jen kritizuje a sama nic neumí. To si o ní všichni uděláme obrázek. Jsem zvědavý, jak se bude tvářit při vyhlášení. Asi to s ní šmejkne. Ale žádná škoda, je to neuvěřitelná kráva!!

3. Hlavo dubová, stálo ti to za tu osudu? Za 50 tisíc, které stejně nevyhraješ, bys sotva zrekonstruovala kůlnu! Mohla ses přihlásit do Výměny manželek, tam bys měla honorář jistý. Domácnost horší než ukrajinskou ubytovnu, vařit pořádně neumíš, hostíš v zástěře, sladké knedlíky neznáš, vychválíš si halušky z pytlíku, mluvíš jako dřevorubec, každého pohaníš, počítáš jen do dvou. No pěkná to hospodyňka a matka od dětí.

4. Vařit neumí, doma má bordel a ještě je sprostá. Ideální kombinace pro přihlášení do pořadu o vaření. Ale výhru bych jí přál, aby měla peníze na dezinfekci a nějaké čisticí prostředky. Já bych jí to v tom dětském pokojíku asi rovnou poblil…

5. Mám pocit, že kdybych se vykadil na talíř, tak to bude mít lepší chuť než ty její břečky!!!!

6. Je to asi strašně škodolibé, ale strašně vám přeji, že v pátek nevyhrajete. Nezasloužíte si nic jiného, protože vaše povaha, to se nedá ani pochopit

7. Tak sprostá, ošklivá, tlustá, bez IQ se jen tak nevidí! Je to parazit bez chování a bordelem v bydlení. Smrad a špína, to na ni sedí. Zastává se jí jedině takový člověk, co je naprosto stejný jako ona. Své k svému. Ono o černých, které má v příbuzenstvu, je známo, že drží při sobě, že ona je ve výhodě, že svým myšlením primitivním si vůbec nic neuvědomuje.

8. Díky téhle paní se celá rodina koukáme a smějeme, jaké to je, když ze sebe dobrovolně uděláš pipinku před celým národem, děkujeme, skvělá show!

9. Přátelé, počtem 1600 příspěvků zde padl nový rekord na jednoho účastníka. Veronika rekord hravě překonala a to je zatím čtvrtek.

10. Tahle kombinace je smrtelná. Tlustá, sprostá, ošklivá. A naprosto neschopná. Nedá se na ni koukat.

Související články

Další články