Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Spřízněná duše z minulého života: 10 znaků, že jste ji právě potkali

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Nemusíte úplně věřit na minulé životy a různé duchovní směry, abyste pocítili ten chvějivý pocit blaha. Někoho jste po dlouhé době potkali a totálně to s vámi zamávalo? Možná to bude vaše láska z minulosti, která vám opět vstoupila do života. Jak to však poznat? Nejen vaše intuice vám napoví.
  1. Cítíte se jako doma

Pokud se cítíte s touto osobou sami sebou a nemusíte si na nic hrát, s velkou pravděpodobností jste narazili na svou minulou lásku. Zažíváte pocit, jako by znala celou vaši duši. Nemusí ani mluvit a ví moc dobře, co se s vámi děje.

  1. Spouštěč emocí

Láska je silná a magická. V tomto případě ji však cítíte od prvního okamžiku mnohem silněji. Ta osoba ve vás spouští proud emocí, setkání s tímto člověkem je pro vás tak vzrušující a silná událost, že se trochu ztrácíte v realitě.

  1. Společné vzpomínky

Nevíte, jak se to stalo, ale spojují vás společné vzpomínky z minulých životů. Neumíte to vysvětlit racionálně, ale víte, že vaše intuice nelže.

  1. Sdílení

Sdílíte spolu naprosto vše. Přes pocity až po různé banální věci, které se vám přihodily. Cítíte, že této osobě můžete říct naprosto vše a nijak vás neodsoudí. Odhalujete všechny stránky své duše. Najednou se cítíte živěji než kdysi.

  1. Čas

Jako byste byli omámeni. Naprosto zapomínáte na čas. Hodiny ubíhají a vy si ani nevšimnete, jak rychle. Čas pro vás není důležitý a je to jen pojem, pokud jste s tímto člověkem.

  1. Napojení

Máte pocit, že víte, co ten druhý dělá, i když nejste právě vedle něj. Vnímáte, že jste se měli opět potkat se svou spřízněnou duší. Jste na sebe silně napojeni.

  1. Náhlé spojení do puntíku

V životě jste prožili nějaké špatné období a křivky, ale najednou úplně vymizely z vašeho života. Najednou se cítíte pochopeni a mnohem silnější než kdykoliv předtím. Bez jakékoliv námahy spolu můžete mluvit a dělat cokoliv. Je to ta nejpřirozenější věc, kterou jste za poslední dobu dělali.

  1. Telepatie

Nemusíte spolu promluvit ani slovo, aniž byste věděli, co si myslí. Máte pocit, že tomuto člověku čtete všechny myšlenky. Stává se vám, že za vás dokončí věty nebo že právě vyřkl věci, na které jste před pár minutami mysleli.

  1. Duchovno

Nejen že vás silně fyzicky přitahuje, ale cítíte i intenzivní duchovní spojení. Sdílíte spolu společné emoce a váš vztah je hodně o hloubce. Máte společné názory na život a všechny jeho aspekty.

  1. Síla

Cítíte se vedle něj jako lepší člověk. Nedokážete si vzpomenout, kdy naposledy jste se tak cítili.

Mohlo by vás zajímat

Další články