Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Sprinterka Nikol Bendová prozradila výhody karantény: S přítelem se oddávali milostným hrátkám

Nikol Bendová s partnerem.
Zdroj: Archiv Nikol Bendové
+ Další fotografie
karanténa
Talentovaná česká sprinterka Nikol Bendová (20) se svěřila s tím, že karanténu tráví doma s partnerem, fotbalistou Bohemians 1905 Danielem Köstlem (21). Pro web denik.cz také prozradila, čím si oba partneři krátili dlouhou chvíli. Česká atletka přiznala, že si dny zpříjemňovali milostnými hrátkami.

Dva profesionální sportovci, kteří jsou zároveň i partnery, se v rámci povinné karantény asi jako většina lidí po čase začali nudit. Krásná brunetka Nikol Bendová se svěřila s tím, co dělali s přítelem v době, kdy museli být zavření doma.

Častější sex

Zároveň mladičká Nikol prozradila, že nošení roušek jí nevadí, horší to bylo se zákazem volného pohybu a se zavřenými kavárnami. "Jsem hodně akční, ráda zajdu s kámoškou na kafe nebo jen tak vyrazím do města. Po nějaké době jsem doma začala až extrémně uklízet. Taky koukáme na seriály," prozradila sprinterka a zároveň přiznala, že se jim díky karanténě doma zintenzivnil sex. "Intenzita se v karanténě určitě zvýšila. Když jsme spolu sami dva, tak co máme dělat? Bylo by divný na sebe jen koukat," řekla otevřeně.

Napětí mezi partnery

Co se týká hádek, ty se v jejich domácnosti podle Nikoliných slov také vyskytovaly častěji než normálně. „Nebyli jsme zvyklí být tak často spolu. Docela to u nás lítá, ale nejsme v tom jediní,“ přiznala Nikol. „Jsem výbušná, kdežto Dan je flegmatik, když ale vybouchne, stane se z něj magor a cholerik,“ práskla na přítele.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy