Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Sprchuje se Lucie Vondráčková u sporáku? Petr Vojnar se pochlubil zvláštním bydlením

Zdroj: Se souhlasem FTV Prima
+ Dalších 7 fotografií
GLOSA

Nový objev Lucie Vondráčkové (41), kterým je moderátor a bývalá hvězdička chlapecké skupiny T-Boyz Petr Vojnar (45), bývá na sociálních sítích fanynkami „Marmelády“ obviňovaný z toho, že je zlatokop a jde mu jen o to nebohou maminku dvou dětí oškubat o peníze. To ale asi těžko, protože jinak by se ještě nedávno nechlubil bydlením „0+nic nebo ještě méně“, v němž se očista provádí metr od sporáku.

Petr Vojnar bydlí v mini bytě

Český showbyznys je tvrdý a miliony v něm vydělá jen málokdo. Jestli se to podařilo moderátoru Petru Vojnarovi, to ví jen on sám (i když kolega měl u něj před lety spatřit zlaté kreditky), ale ještě před dvěma lety se chlubil bydlením v 1+1, které bylo tak malé, že kuchyňský kout předchozí majitel umístil do koupelny.

Je to asi absurdní, ale zase to má tu výhodu, že kdyby při očistě vyhládlo, stačí natáhnout ruku do vedle stojící ledničky, nechat si podat dlabanec z pánve a podobně.

Absurdita

Z videa Primy není patrné, jestli je ve stejné místnosti i sociální zařízení, ale nevypadá to tak. Co kdyby se jinak zrovna při vaření svátečního oběda někomu chtělo na 00…

Obýváček pro panenky

Vojnarovi ke cti slouží, že si ze společné kuchyně s koupelnou sám dělá často legraci. Třeba je jinak bohatý a k bytu má jen silný citový vztah. Nevíme, jestli do bytu i s „obýváčkem a ložničkou pro panenky“ a balkonem do vnitrobloku vodí i Lucii a zda z něj mají psinu oba.

V bytě bydlel do roku 2019 už minimálně 23 let, ale jestli to platí i aktuálně, to je otázka. V době natáčení ho obýval s bývalkou a synem, za tu dobu mohlo dojít v bytové otázce moderátora ke spoustě událostí. Navíc už ve videu tvrdil, že Vojnarovi vlastní v Praze několik bytů, přesto ale plánoval, že časem vestaví do obýváku patro, aby měl malý v ložnici předělané na dětský pokoj své soukromí.

Nic nevlastní

Pokud katastr nemovitostí nelže a Petr se ve skutečnosti nejmenuje jinak, v současné době nevlastní žádnou nemovitost, a to ani tento, ani jiný byt, ani dům.

Zpěvačce Lucii Vondráčkové to určitě nevadí. Sama má na pozemku v Libuši hned dva domy, a tak si může vybírat, v kterém zrovna ten večer složí hlavu, ať už s partnerem, nebo bez něj.

Související články

Další články