Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Spravedlnost v Kuvajtu: Vraha a násilníka oběsili přímo na parkovišti, pro výstrahu!

Hajjaj Saadi se dopustil několika znásilnění, spolu s vrahem Ahmadem
Abdulsalamem al-Bailim budou popraveni doslova jako psi. Ani ne na
řádném místě.
Zdroj: archiv

Ropy tam mají tolik, že by z ní žila celá planeta, a peněz ještě víc. Přesto se musel vyspělý Kuvajt nedávno opět uchýlit k nehumánním praktikám a znovu obnovit trest smrti. Zločiny spáchané na jeho území totiž svou brutalitou šokovaly celý národ.

Egypťané Hajjaj Saadi (33) a Ahmad Abdulsalam al-Baili byli odsouzeni oba k trestu smrti pověšením, a to veřejně a navíc mimo zdi věznice, na nedalekém parkovišti, takže ještě ponižujícím způsobem.

Oba spáchali otřesné zločiny vraždy a znásilnění, a to velmi krutým způsobem. Saadiho chytli na útěku v roce 2007, když chtěl sednout na letadlo do vlasti poté, co v Kuvajtu unesl na osmnáct chlapců a dívek ve věku kolem deseti let, které pak znásilňoval.

Druhý zločinec zavraždil v roce 2008 japonský pár tak, že do jejich bytu napumpoval litry benzínu a pak jej zapálil. Oba manželé uhořeli. O podobný zločin se pokusil o pár měsíců později, ale byl chycen.

Oba muže před pár dny za úsvitu pověsili pro výstrahu na veřejném místě a u popravy byli přítomni státní zástupci a úřední orgány. V současné době čeká v Kuvajtu na znovuzavedený trest smrti asi 45 zločinců.

Související články

Další články