Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Spravedlnost pro utýraného Marečka: Matku Simonu čeká soud v den výročí jeho smrti

Spravedlnost pro utýraného Marečka: Matku Simonu čeká soud v den výročí jeho smrti
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
trest
Už 15. a 16. února začne u Krajského soudu v Ústí nad Labem proces s matkou utýraného Marečka. Simona T. stane před soudem přesně dva roky poté, co její syn za strašlivých okolností zemřel. Tyran Josef Kuča už byl odsouzen k 22 letům ve vězení, za mřížemi ale spáchal na přelomu června a července loňského roku sebevraždu.

Brutální bití, kousání, pálení cigaretami nebo sezení na rozžhaveném sporáku. To vše prožíval sotva tříletý Mareček ve svém krátkém životě. Na týrání už později ani nereagoval pláčem. Ani krvavé rány nevlastního otce Josefa Kuču nezastavily a v trýznění chlapečka pokračoval tak dlouho, dokud se mu nestalo osudným.

Týrání Marečka přihlížela jeho matka Simona T., která svému tehdejšímu příteli v jeho krutém počínání nebránila. Zatímco Kuča už byl v loňském roce odsouzen k 22 letům ve vězení a za mřížemi spáchal sebevraždu, ona na verdikt teprve čeká.

K soudu se má Simona dostavit 15. a 16. února, tedy přesně 2 roky poté, co její syn zemřel. Smrt Marečka otřásla celým Českem a lidé na sociálních sítích se nechali slyšet, že proces s jeho matkou budou bedlivě sledovat a doufat, že dostane ten nejvyšší trest.

Spekulace

Ačkoliv Simona tvrdila, že se na týrání osobně nepodílela a u soudu s Kučou zpytovala svědomí, že měla syna bránit, lidé si dodnes myslí, že i ona nesla na utrpení Marečka podíl. Počínání svého přítele podle mnohých nejen, že nečinně přihlížela, ale měla chlapečkovi ubližovat také. Pravda vyjde najevo ale až u soudu.

Nemístná legrace

Krátce poté, co se na světlo světa dostala informace o smrti malého Marečka, byly profily Simony a Josefa na sociálních sítích zahlceny nenávistnými vzkazy. Simona si později profil zrušila a toho využili bezcitní lidé, kteří si z celé události a situace dělají dobrý den. Falešných profilů matky utýraného chlapce vznikla celá řada.

Poslední falešný profil se objevil nedávno a dokonce na něm údajná Simona měla status, ve kterém vypsala dny, ve kterých se má dostavit k soudu. Stejně jako u předchozích profilů se ukázalo, že jde o jasný podvrh a někdo se chtěl jen pobavit při čtení komentářů rozzuřených lidí. Na usměvavého chlapečka totiž nezapomněli, zasadili pro něj strom, postavili mu pomníček a doufají, že spravedlnosti bude učiněno zadost.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy