Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Spratkovo okénko: V rodině existuje jen jedna horší věc než smrt: Míša Ochotská!

Lukáš je velmi nešťastně zamilovaný a není mu pomoci. Ani to nemá smysl,
přejme mu tuhle výhru, kterou jednou sice bude hodnotit jako prohru, ale
omluví si to draze získanou a pro svou budoucnost dobrou životní
zkušeností.

Pohledem sportovního fanouška je zotročení Lukáše Rosola (27) moderátorkou Míšou Ochotskou (28) výborná věc.

Lukáš je psychicky v pohodě, protože v posteli zažívá nepoznané, má v Praze konečně domácí zázemí a klátí nejrajcovnější holku široko daleko.

Pohledem bulvárního novináře se ale zmítá v průseru, jehož analýza je hluboko pod jeho rozlišovací schopnosti, a není se čemu divit. Míšu, jednu z nejrafinova­nějších zlatokopek, jakou jsem ve své kariéře bulvárního pisálka poznal, totiž neprokoukli jiní znalci ženské duše.

Když se ukázalo, že systematicky podváděla Michala Exnera, což není žádné ořezávátko, zjistil jsem při pitvání jejího intimního života, že Míšu by ve vztahu neprokoukl ani zkušený kriminalista, natož naivka odněkud z Brna, kterého živí tenisová raketa.

Tajné garáže, konspirační byty, falešné identity na Facebooku, geniální logistika, mimořádný herecký talent, sexuální schopnosti pornohvězdy, status celebrity, večerní zprávy a neuvěřitelná prsa – to je smrtící koktejl, před nímž nemá Lukáš absolutně žádnou šanci.

Přitom už asi zapomněl, jak s Míšou podváděli Exnera, kterému Ochotská tvrdila, že jede na návštěvu ke kamarádce na Spořilov, kam skutečně dojela, zajela do garáže, kde na ni čekal pan antukový specialista, aby ji jiným autem s černými skly konspiračně z garáží odvezl.

Ale to byla jiná Míša, Míša ještě schopná někoho podvést a obelhat. Dnes už je jiná, lepší, a jen on ví, jak silné je jejich pouto, jen on ví, že ji a její pověst bude chránit před celým světem, protože ona není taková, jakou ji vidí bulvární média, on to sám ví nejlépe. Že přeháním?

Rosolovi v neděli zemřel otec, se kterým měl komplikovaný vztah. A Rosol? Namísto aby logicky trávil tento den se zlomenou matkou, prochází se po Praze s Míšou, která mu je v těžkých chvílích oporou a kvůli které s ním jeho (samozřejmě naivní) matka nemluví, neb si myslí, že je Ochotská zlatokopka, zatímco Lukáš dobře ví, že to není pravda a že si bude stát za procházkou s Míšou po Karlově mostě, i kdyby ho matka potřebovala doma jako nikdy předtím. Takový vliv Ochotská na Rosola má.

Z pohledu sportovního fandy je to super. Lukášovi se daří na kurtu skvěle a všechno ostatní je vlastně jeho soukromá věc, do které nám je prd. A navíc, Míša ho nezklame, když bude zrovna doma z turnaje, bude tady a jen pro něj vytvářet iluzi zamilované prsaté blondýny, která by s ním byla, i kdyby byl nedoučený garážmistr bez práce.

Jenom se, prosím tě, Lukáši, nikdy neplánovaně nevracej z turnaje o dva dny dřív. Ale i kdyby, co se může stát… Maximálně zjistíš, že jela na návštěvu ke kamarádce na Spořilov…

Mohlo by vás zajímat

Další články