Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Spratci jedni, neudrží se Martina (30) ve Výměně: Jarča (23) podle ní děti vychovala příšerně

+ Dalších 17 fotografií
Výměna
A je zaděláno na další legendární Výměnu manželek! Dvojnásobná matka Jarča (23) podle náhradní manželky Martiny (30) výchovu dcery Nikoly (6) a syna Mirečka (3) totálně nezvládla. Děti jsou rozmazlené, odmítají Martinu poslouchat a Mireček dostane doslova záchvat vzteku. Jak tohle dopadne?

Jarča (23) s manželem Mírou (25) a dětmi Nikolou (6) a Mirečkem (3) žijí ve vesničce Příčina ve středních Čechách. Dali se dohromady v Jarčiných patnácti, v jejich vztahu to teď začalo skřípat. Proto se přihlásili do Výměny manželek.

Míra si myslí, že Jarča nezvládá péči o domácnost, měla by se naučit lépe uklízet a především vařit. Jeho manželce zase vadí, že je náladový a často vzteklý.

Ještě větší problém mladé rodinky ale odhalí náhradní manželka Martina (30). Ta se s manželem Michalem (30) přihlásila prý jenom proto, aby měla na novou kuchyň.

Martina je v šoku z drzých dětí, na jejichž výchově si Jarča podle jejích slov příliš záležet nedala. „Co je tohle za děti? Spratci jedni,“ spráskne ruce, když ji Nikola a Mareček odmítají poslechnout. Tříletý chlapeček se rozzuří tak, až mu zrudnou tváře.

Vydrží Martina tohle peklo celých deset dní? Ve středu se to dozvíme.

Mohlo by vás zajímat

Další články