Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Spousta odpadků, špína, zničené věci: Takhle to vypadá uvnitř Kliniky!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 11 fotografií
klinika
Na sociálních sítích Správy železniční dopravní cesty se objevily fotky, které ukazují, jak to v současné době vypadá uvnitř bývalé plicní ambulance na Žižkově, kterou dlouhodobě nelegálně obývá několik aktivistů. Všude je špína, nepořádek a rozmlácený nábytek.

V galerii se můžete podívat na to, jak to v současné době vypadá na Klinice na Žižkově, kterou nelegálně obývalo několik aktivistů. Ve všech místnostech, do kterých se prozatím podařilo dostat, je neskutečný nepořádek, špína, rozbitý nábytek a chaos.

Zatím je zpřístupněna jen část objektu a není jasné, jak to vypadá v ostatních místnostech. Budova by ale měla být vyklizena pravděpodobně dnes. Exekutorovi, který se ve čtvrtek snažil budovu zajistit, se podařilo dostat bezpečnostní agenturu jen do určitých částí budovy.

Ostatní jsou zatím nepřístupné. Fotky současného stavu Kliniky zveřejnila na svém Facebooku Správa železniční dopravní cesty, která je majitelem objektu. Komentující na sociálních sítích si v souvislosti s Klinikou rozhodně neberou žádné servítky.

„Říká se, že jaký pořádek v hlavě, takový v pokoji,“ reaguje na snímky jedna z komentujících. „Kdo platí tu elektřinu, když tam topí přímotopy?“ ptá se další. Najdou se ale i lidé, kteří se aktivistů na sociálních sítích zastávají a dodávají, že takhle to na Klinice rozhodně nevypadalo.

Na fotky, jak to na bývalé plicní ambulanci podle některých skutečně vypadalo, se podívejte také v galerii. Na sociálních sítích diskutující tvrdí, že takhle to vypadalo na Klinice ještě v říjnu. A jaký je na celou věc váš názor?

Související články

Další články