Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Spoušť na českých silnicích: Dva traktory bouraly, vzduchem létaly fekálie, kuřata i zrní

+ Další fotografie
Jako zázrakem se dvě nehody traktorů obešly bez zranění. Ze silnice je ve stejný den smetli dva různí řidiči. V prvním případě traktoristu vybrzdil po předjetí senior, ve druhém bouračku zavinil šofér náklaďáku. Na cestě to natropilo šílenou spoušť!

Obě nehody se staly ve čtvrtek. Nejprve se za volantem vyznamenal 70letý senior, který na silnici u Draženova na Březí na Domažlicku předjížděl traktor. Po manévru začal prudce brzdit, protože chtěl odbočit na polní cestu.

Těžký traktor tak rychle zabrzdit nemohl, proto jeho šofér strhl řízení doprava. Narazil do stromu, který přerazil, a celý náklad obilí se vysypal na silnici. Nikomu se nic nestalo.

Dechová zkouška u obou řidičů dopadla negativně. Škoda na traktoru je 500 tisíc, na jeho přívěsu 50 tisíc a zničená zásilka obilí vyjde na 20 tisíc korun. Informoval o tom portál tn.cz.

O několik hodin dřív se bouralo i u Mochtína na Klatovsku, pouhých 50 kilometrů od místa první nehody. Tam traktor, který zrovna převážel fekálie, smetl v ranních hodinách náklaďák. Vysypala se z něj mražená kuřata. I tato nehoda se naštěstí obešla bez zranění.

Související články

Další články