Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Sportu zdar: Protáhněte se s Evou Decastelo v pořadu Extra host cvičení v karanténě

+ Dalších 5 fotografií
Extra host
Kvůli koronavirové epidemii jsou stále zavřená fitka a veškerá sportovní centra. Protože je omezen volný pohyb venku a většina z nás tráví čas doma, rozhodli jsme se pro vás připravit speciální vydání pořadu Extra host cvičení v karanténě.

Bohužel se koronavirová pandemie nevyhnula ani České republice. Jakmile se tady nákaza objevila, vláda se rozhodla začít přijímat speciální opatření, aby se šíření viru zmírnilo na minimum. Jedním z opatření bylo také uzavření veškerých fitness a sportovních center.

A protože teď většina z nás tráví téměř veškerý čas v domácí karanténě, rozhodli jsme se vám čas strávený doma zpříjemnit. Připravili jsme speciální vydání našeho pořadu, které nese název Extra host cvičení v karanténě.

Pořad jako vždy moderuje krásná Eva Decastelo a společně s ní a s trenérem Kubou si můžete vyzkoušet několik základních cviků, abyste během karantény úplně nezatuhli. V prvním díle nového pořadu vám Kuba ukáže dva jednoduché cviky, které si můžete obratem vyzkoušet. Podívejte se na video a zacvičte si s námi.

Související články

Další články