Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Sportovní módu nemusí fotit jen XS modelky: Demi Lovato je i s kily navíc tváří nové kampaně

Zdroj: Archiv Demi Lovato/profimedie.cz
+ Dalších 11 fotografií
inspirace
Kdo by to byl ještě před nějakou dobou do slavné zpěvačky řekl. Demi Lovato (27), která před několika měsíci plnila titulní strany bulvárních médií v souvislosti s její závislostí na drogách a alkoholu, se stala tváří módní značky. Demi, která trpěla bulimií a velkými výkyvy váhy, se nechala nafotit ve sportovním oblečení v rámci nové kampaně značky Fabletics.

Demi byla před několika měsíci spojována především se svou závislostí na heroinu a předávkováním, které ji málem stálo život. V poslední době se ale začíná zpěvačka šplhat opět na vrchol.

Trefa do černého

I když oblíbená zpěvačka a někdejší hvězda Disney rapidně přibrala, za svou postavu se nestydí a na sociální síti se chlubí fotkami v plavkách. I s kily navíc je totiž nádherná. A právě toho využila módní značka Fabletics, která si Demi vybrala jako svou tvář do nové kampaně.

Demi v ní předvádí sportovní módu, ve které jí to neuvěřitelně sekne. Pryč jsou doby, kdy legíny a sportovní podprsenky předváděly jen šlachovité modelky. I na dívce „krev a mlíko“ vypadají upnuté modely senzačně a navíc tím značka osloví daleko více žen.

Vrací se na výsluní

Demi Lovato byla už jako malá dívka celosvětově známou celebritou. Jenže jak už to tak bývá, sláva v nízkém věku může pořádně zamotat hlavu – Demi doslova vyhořela. Propadla totiž návykovým látkám a musela si sáhnout až na samé dno. Předávkovala se a skončila několikrát na léčení.

Naštěstí si uvědomila, že v životě jsou mnohem důležitější věci než bujaré večírky. Pomalu se vrací zpět na výsluní, odkud tehdy rychle a nečekaně spadla. Před nedávnem například zazářila na Super Bowlu, kde zazpívala národní hymnu, čímž se jí splnil sen.

V galerii se můžete podívat na to, jak to Demi v nové kampani sluší. I s kily navíc se může stát inspirací pro ženy po celém světě.

Související články

Další články