Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Sportovní legendy ve Varech: Zamilovaný Koller s přítelkyní nebo osamocený Tomáš Berdych

Jan Koller a Tomáš Berdych na festivalu ve Varech: Jeden s přítelkyní, druhý bez
Zdroj: Jiří Masojídek/eXtra.cz
+ Dalších 16 fotografií
Festival

Festival v Karlových Varech zlákal mimo jiné i dvě bývalé sportovní hvězdy. Na společenskou událost roku dorazil kdysi obávaný fotbalový gólový zabiják Jan Koller (49) nebo nejlepší český tenista za poslední dvě dekády Tomáš Berdych (36). Zatímco Dino si užíval festivalu v doprovodu krásné partnerky Zuzky (35), finalistu Wimbledonu z roku 2010 zachytil fotograf eXtra.cz, jak stál opuštěný jako kůl v plotě.

Festivalovou atmosféru přijel do Karlových Varů nasát bývalý fotbalový reprezentant Jan Koller. Doposud nejlepší střelec nároďáku v dějinách samostatné České republiky byl spatřen na kolonádě po boku své krásné partnerky Zuzky. S ní ho zachytil i fotograf eXtra.cz, jak si užívali společného večera.

Koller tak rozšířil početné řady českých fotbalistů, kteří se letos ve Varech objevili. Už na zahájení se na červeném koberci ukázali současní reprezentanti Tomáš Souček nebo Vladimír Coufal. O pár dní později zachytily objektivy fotografů i české legendy Tomáše Ujfalušiho či Patrika Bergera, kteří si nejprve užívali společný čas s partnerkami a pak i večerní rozpravu s Karlem Poborským.

Berdych bez manželky

Tenisové odvětví pak dorazil do Varů reprezentovat Tomáš Berdych. Někdejší čtvrtý hráč světa si ve čtvrtek odpoledne zašel na tenis s hokejisty Davidem Pastrňákem a Romanem Červenkou a následně vyrazil na večírek.

Jako vždy skvěle oblečený s květinovou košilí a křivákem poutal oko nejedné slečny. Jeho srdce ovšem patří manželce Ester. Ta ale večer nebyla k vidění nikde poblíž své lásky, a tak Berdych na rozdíl od Kollera zůstal osamocen jako kůl v plotě. Dost možná jí ale podával hlášení, protože se co chvilku zastavoval a psal zprávy na mobilu...

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy