Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Tomáš Plekanec se kření: Rozvod byl hodně drahý, ale byla to výborná zkušenost

Tomáš Plekanec se kření: Rozvod byl hodně drahý, ale byla to výborná zkušenost
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
SVATBA
Svatba hvězdného sportovního páru na obzoru? Čtyřiatřicetiletá tenistka Lucie Šafářová a osmatřicetiletý hokejista Tomáš Plekanec jsou sice již zasnoubeni, ale nikam nespěchají. V talkshow 7 pádů Honzy Dědka prozradili, jak proběhla žádost o ruku, kdy bude svatba, a zažertovali i na účet Tomášova bývalého manželství.

Hosty v oblíbeném pořadu 7 pádů Honzy Dědka byli špičkoví a populární sportovci, hokejista Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová, kteří se známému moderátorovi svěřili s tím, jak proběhly loňské zásnuby. "Žádost o ruku byla velmi romantická, málem jsme vyhořeli," smála se tenistka s tím, že Tomáš se pokusil vypustit lampion štěstí ve tvaru srdce, ale ten se nevznesl, kam měl. Nakonec ale vše dopadlo dobře, a partneři tak díky tomu mají aspoň jedinečnou historku o svém zasnoubení.

Plekanec a Šafářová v rozhovoru popsali, jak to vypadá s jejich svatbou. "Zatím je kvůli koronaviru pozastavená, není kam spěchat," řekla tenistka s tím, že Tomáš se stejně trochu bojí. Důvodem mu k tomu může být konec jeho vztahu s jedenačtyřicetiletou zpěvačkou Lucií Vondráčkovou. "Mám blbý, že Tomáš měl drahý rozvod. Takže do té druhé svatby už nebude chtít tolik investovat," řekla s nadsázkou Šafářová a Plekanec hned v nadsázce odvětil: "Ale byla to výborná zkušenost."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy