Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Sportovní babyboom pokračuje: Reprezentanti Frolík s Kadlecem budou díky zlatokopkám příští rok určitě chovat!

Míšové Kadlec a Frolík budou příští rok otci!
+ Další fotografie

Málokdy se stane, že by novináři mohli oficiálně potvrzovat těhotenství a zásnuby bez informací od celebrit, ale v těchto dvou případech to nepředstavuje problém.

Reprezentační obránce, fotbalista Michal Kadlec (28) a čerstvý držitel Stanley Cupu Michael Frolík (25) se příští rok stanou otci.

Děti jim porodí modelky Diana Kobzanová (31) a Hana Mašlíková (31), které se do nich v průběhu posledního půl roku zamilovaly a nyní jsou obě v režimu „offline“, tedy na několik měsíců se mediálně odmlčely, aby mohly před svými chlapci předstírat, že to myslí vážně a opravdu mají na prvním místě lásku a starost o rodinný krb.

Jak jsme již dříve informovali, první bude rodit Mašlíková, a to nejpozději v létě ve vyhlášené turecké porodnici, Kobzanová ji bude následovat o dva měsíce později.

Mašlíková se s námi odmítá bavit, protože má od Kadlece zakázáno o něm mluvit, a navíc prochází mimořádně stresovým obdobím, kdy se jí nepodařilo otěhotnět na první společné dovolené na Floridě, a zatímco Kadlec absolutně netuší, že si dělá miminko, Mašle si nepřipouští nic jiného, než že si dělá miminko.

Ještě komplikovanější je to u Kobzanové, která má s Frolíkem skutečně poslední šanci na klofnutí superboháče, a tak oddaně předstírá, že neexistuje, trajdá s „Froldou“ po všech čertech a jak je příležitost, tak si dělá miminko, o kterém Frolík neví, že bude brzy na cestě.

Oběma modelkám gratulujeme a jako bychom už slyšeli svatební zvony!

P.S.: Poznámka pro Hanku a Dianu: Hlavně jim nic nepodepisovat!

Mohlo by vás zajímat

Další články