Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Sporťák Petr Suchoň se stal otcem: S krásnou tenistkou Klárou přivítali na světě syna

Petr Suchoň a Klára Koukalová se stali rodiči
Zdroj: foto Petr Suchoň / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
porod

Moderátor Petr Suchoň (37) a bývalá tenisová hvězda Klára Koukalová (39) se stali rodiči syna, kterému vybrali krásné jméno. Radostnou novinku o narození svého pokladu oznámili na sociálních sítích.

"Náš syn Sebastian," sdělili krátce radostnou novinku moderátor Petr Suchoň a jeho manželka, bývalá tenistka Klára Koukalová, na společném Instagramu, kam připojili i snímek krátce po porodu.

Netrvalo dlouho a novopečené rodiče zahrnuli přátelé, kolegové a fanoušci gratulacemi. "Gratuluji a hodně zdravíčka prckovi," vzkázala moderátorka Iveta Lutovská, která je sama v devátém měsíci těhotenství a s Petrem dlouho tvořila moderátorskou dvojici.

Syna moderátor Petr Suchoň přivítal na světě krátce po svém vyhazovu z televizních obrazovek. "Připravujeme novou podobu vysílání našich zpravodajských pořadů, což si vyžádalo i organizační změny. Jednou z nich je bohužel to, že se musíme rozloučit s Petrem Suchoněm. Přejeme Petrovi hodně štěstí a děkujeme mu za práci odvedenou u nás na Nově," uvedla pro eXtra.cz před časem mluvčí televize Barbora Dlabáčková.Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy