Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sporťák Martin Čermák přiznal UTAJOVANOU DCERU! Proč ji už nikdy nechce vidět?

Má pořádného kostlivce ve skříni.
Zdroj: TV Nova / Facebook
+ Další 4 fotografie
Vypadá, že neumí do pěti počítat, ale bude to pěkný vypočítavec. Sportovní moderátor Martin Čermák (26) má vzhled nevinného klučíka, ale z jeho skříně se začínají vytahovat pořádní kostlivci. Teď na něj dokonce prasklo, že z letního románku má půlroční dcerku, za kterou ale nejezdí, a tátou vlastně být nechtěl.

Málokdo by tušil, že Martin nebude tak nevinný, jak vypadá. Dlouho se mu dařilo tajit, že se z letního flirtu narodila půlroční dcera Elin. „S její maminkou jsme se rozešli ještě před jejím narozením,“ prozradil Blesku Čermák.

Stalo se to v období mezi tím, kdy se rozešel po letech s psí cvičitelkou Kristýnou a začal randit s Karolínou, se kterou je doteď. Ale ještě než se zamiloval, tak našel útěchu v náručí neznámé Martiny, která z něj neplánovaně udělala otce, ale sám se na takovou roli ještě necítí.

„Já se jako tatínek zatím necítím, proto jsem rozhodnutí, zda si dítě nechat, nechal na dotyčné. Ona se rozhodla pro, což plně respektuji, a na Elin, která se narodila v červenci, jí platím 5 000 měsíčně,“ dodává Čermák. Na té částce se domluvil mimosoudně s expřítelkyní, nechce, aby Elinka strádala.

Jenže uvědomuje si, že vlastně takhle malé dítě potřebuje více než peníze hlavně tátu, který tu ale není pro ni, protože vlastně otcem ještě být nechce?

„Byl jsem za ní, ale protože mezi mnou a její maminkou už nic dávno nepokračuje, nebudu jí motat hlavu. Myslím, že to tak bude lepší,“ dodal Martin, který by si měl uvědomit, že teď už život není jen o něm, užívání si a chození na mejdany s kolegy. Místo filozofování, že by malé motal hlavu, by si měl uvědomit, že jednou může litovat, že se svým (zatím) jediným potomkem netrávil žádný čas, ale to už pak nevrátí nikdy zpět…

Související články

Další články