Močení na chodníku, pěkná řádka drinků a osahávání přítomných dam. Tak se Michal Hrdlička choval na filmovém festivalu v Karlových Varech.

Ven z baru ho museli odnášet kumpáni a on měl z ostudy kabát. Dokonce naštval i své chlebodárce na Nově, ale ti mu dali nakonec ještě šanci. Jenomže co po tom všem vzkazuje své přítelkyni?

„Zvláštní, když člověk cítí potřebu se omluvit spřízněné bytosti ne proto, že selhal jako partner, ale protože to tak mělo v bulváru vypadat. Buď jak buď, rozhodně jsem se hodně zamyslel nad tím, co si můžu a nemůžu coby partner milovaného člověka dovolit na veřejnosti,“ začal svou zpověď na FB.

„Přestože mám jako partner čisté svědomí, nebudu fňukat nad škodolibostí bulváru a radši bych se Karolíně rád omluvil za to, čemu kvůli našemu festivalovému flámu s kamarády musela čelit mediálně, beru si z toho pro nás a hlavně pro sebe velké ponaučení a fakt to nemyslím jako frázi. Vztah nám ale noviny nezničí, ten je náš!“

Michal Hrdlička se tedy hlavně omluvil za to, že to, co udělal, vyšlo na povrch. Jinak se asi choval jako svatoušek!

„Ano, vztah si zničí každý sám. Na to není potřeba bulvár,“ píše správně jeden z komentujících pod Michalovým příspěvkem.