Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel

Návrat Tele Tele? Sporťák Carda Retarda by se nebránil, s Geňou a Suchošem je stále v kontaktu

Josef zavzpomínal na Tele Tele.
Zdroj: Herminapress/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
vzpomínka

Josef Carda alias Carda Retarda se své přezdívky už asi nikdy nezbaví. Ačkoliv od natáčení pořadu Tele Tele uběhla řádka let, už je s ním pravděpodobně navždy nedílně spjat. Jak na natáčení zábavné show vlastně vzpomíná a je s ostatními aktéry stále v kontaktu? O tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 

Je to už přes dvacet let, co se Josef Carda pravidelně objevoval v satirickém pořadu TeleTele jako sporťák Carda Retarda po boku Veroniky Žilkové, Richarda Genzera a Michala Suchánka. Nova show vysílala od roku 2000 do roku 2007. O tom, jak na natáčení zábavné show vzpomíná a zda je s ostatními aktéry stále v kontaktu, promluvil v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz.

“Občas se vídáme. O prázdninách jsem se viděl s Geňou jenom tak, zavoláme si. S Michalem jsme dokonce spolupracovali na jednom seriálu, O tom, že bychom se společně znovu vrhli do pořadu podobného typu jsme ovšem nikdy neuvažovali. S Veronikou moc ne,” popisuje vztahy mezi dalšími účastníky recesistického pořadu.

Carda by si Tele Tele klidně zopakoval

Pokud by v dnešní době byla možnost zapojit se do pořadu podobného typu, neváhal by a šel by do toho znovu. “Takhle, když by něco takového vzniklo v dnešní době, tak bychom měli námětů habaděj. Ale myslím si, že spousta věcí už by dnes neprošla kvůli korektnosti,” přiznává. Nabídku by však neodmítl.

“Když by ta možnost byla, tak bych do toho šel, ale jenom se stejnými lidmi. My jsme si tam fakt sedli,” vysvětluje a dodává, že si tam jako celá parta skutečně sedla. “O tom to celé bylo, my jsme na sebe fakt slyšeli,” popisuje dobré vztahy mezi ním a dalšími osobnostmi nedílně spjatými s tímto pořadem.

V TeleTele působil Carda jako uhlazený a čerstvě oholený sígr. Tyto ikonické časy jsou nenávratně pryč a sympatický herec má před sebou životní jubileum. Zanedlouho oslaví své 70. narozeniny, avšak mnozí by mu tipovali mnohem méně. “Já jsem celý život cvičil a stále se snažím,” říká při příležitosti předpremiéry nového seriálu TV Prima, Banáni. Velké oslavy neplánuje a jak sám říká, je rád, že se vůbec takového věku dožil.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy