Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Sporťačka Puhajková se nepřestává svlékat: Skvostné tělo ukázala v titěrných bikinách

Božská Inna Puhajková vystavila tělo v bikinách.
Zdroj: se souhlasem Inna Puhajková
+ Další 3 fotografie
horko

Jedna z nejkrásnějších českých moderátorek Inna Puhajková (35) frnkla na Kostariku, odkud posílá svým fanouškům provokativí pozdravy přes sociální sítě. Oblíbená sporťačka vystavila své tělo v titěrných bikinách, ve kterých vyniká její krásná postava. V roce 2021 procestovala kus světa.

"Posílám vám do té zimy a pochmurné nálady trochu kostarického sluníčka," uvedla sporťačka televize Nova Inna Puhajková na svém Instagramu, kde má již sérii fotografií v plavkách, na které je teplé počasí na Kostarice jako dělané.

Snímky v plavkách vyvolaly na sociálních sítích pořádný rozruch a fanoušci se Inny nemohou nabažit. "Bože Inno, vy jste nádherná, dávejte tam na sebe pozor," píší obdivovatelé, kteří se také velmi shodují s názorem, že má sporťačka dokonalé křivky. "Asi jsem se zamiloval do tvého pozadí," uvádí.

Inna Puhajková procestovala kus světa

Aktuálně si půvabná Inna užívá dovolenou v provincii Guanacaste. Na Kostariku letos nevyrazila poprvé, krásy panenské přírody Střední Ameriky, kterou v jednom z příspěvků nazvala "nebem na Zemi", si užila již na začátku roku s manažerem Jiřím Rákosníkem.

A nejsou to jediné dovolené, které Inna v roce 2021 absolvovala. Zvládla dovolenou v Mexiku, zaletěla si do Barcelony, Jordánska a také na Sicílii. Společnost jí měl dělat po celou dobu právě manažer Jiří.

Podívejte se, jak to Inně sluší.


Související články

Další články