Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Sporťačka Puhajková o obtěžování: Dvojsmyslným narážkám se asi nikdo nevyhne, říká

Krásná moderátorka se s obtěžováním naštěstí nikdy nesetkala.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
zpověď

Sporťačka Inna Puhajková (36) patří mezi nejkrásnější české moderátorky. Půvabná brunetka redakci eXtra.cz prozradila, že se ve světě mužů už od malička cítila jako ryba ve vodě. Přesto se nám svěřila, jak se jako atraktivní žena dokáže v kolektivu mužů pohybovat, aniž by nebyla neustálým středem jejich zájmu a návrhů, což může zajít až za hranice obtěžování. Setkala se s ním v práci i sama Inna?

"Nemám problém se pohybovat v kolektivu mužů, od malička jsem jimi byla obklopená. Byla jsem takový polokluk, lezla jsem po stromech, brodila se v řekách a měla ráda dobrodružství. Hrála jsem si i s panenkami, ale tu klučičí povahu a malého kluka jsem v sobě měla a bavila jsem se s nimi," říká s úsměvem Inna Puhajková pro eXtra.cz.

Půvabná brunetka se v kolektivu mužů pohybuje dodnes, a to jako sportovní moderátorka. Ve světě mužů se cítí dobře, avšak musí mít podle svých slov stanovené hranice, aby nebyla neustálým centrem zájmu.

"Je to hodně v tom, jaké si člověk nastaví hranice a kam toho člověka nechá zajít. Oni to samozřejmě mohou zkoušet, ale vy jim ty hranice musíte jasně nastavit. Ten, kdo je nemá, se pak může setkat i s nějakým obtěžováním," líčí Inna se slovy, že se s obtěžováním na vlastní kůži naštěstí nikdy nesetkala.

"Kluci v odvětví sportu jsou takoví napůl děti. Jsou často srandisti, takže nějakým dvojsmyslným narážkám se asi nikdo nevyhne. K nějakému většímu obtěžování, natož fyzickému, k tomu ale naštěstí nikdy nedošlo a doufám, že ani nedojde," prohlásila.

Inna Puhajková o nové výzvě

Inna Puhajková se před pár dny stala i tváří nové organizace bojových umění, kde bude moderátorkou, a rozhodně nepatří mezi smrtelníky, kterým by tento drsný sport vadil.

"V mé pozici nejsem za klecí, mám na starost rozhovory se zápasníky v zákulisí. Několik zápasů jsem viděla a není pravidlem, že se ta krev na zápasech objeví. Samozřejmě se tam i objeví a neteče málo, ale někdy ti kluci po zápase vypadají v pohodě, jako by zrovna vylezli z vany. Každý souboj je v tomhle individuální a specifický. Každopádně jsem rozhodně zastáncem toho, když se kluci perou v rámci pravidel, než když se bijí na ulici," uzavřela Inna Puhajková.

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy