Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Sporťačka Puhajková má nového přítele, Jágra nečekaně nahradila tahle kopačka!

Zdroj: Herminapress.cz a Facebook.com

Sexy sportovní moderátorka Inna Puhajková (28) udělala za Jaromírem Jágrem (45) pořádně tlustou čáru! Nejdříve si předminulý rok začala letní románek s hokejistou Jiřím Tlustým (26) a teď si nabrnkla fotbalistu Petra Tlustého (29).

Tomu říkáme pořádný tah na branku! Shoda jmen je čistě náhodná, sportovci si naštěstí nejsou příbuzní. Taky mají rozdílné konto! Inna si dost pohoršila, zatímco hokejista Tlustý si vydělá v NHL několik milionů, fotbalista Petr může být rád, když jednoho milionu vůbec dosáhne. Ale třeba se pleteme a v týmu FC Vysočina Jihlava se točí mnohem větší peníze!

A jak k sobě zamilované hrdličky vůbec přišly? Už několik dní nám do redakce píše očitý svědek z jednoho pražského baru, kde zamilovaný páreček potkal. "Viděl jsem je tam spolu, dost se k sobě měli. Byli tam ještě s dalšími kamarády," prozradil nám náš zdroj, který rozhodně nechce být jmenován. Jelikož má Petr s Innou i společnou fotku na Facebooku, asi to zas až tak tajné není.

Inna samozřejmě nikdy nepřizná, že je teď její přítel právě Petr. Vždyť to, že spala s Jirkou Tlustým, veřejně odtajnila až po několika měsících od rozchodu, to už ani nikoho popravdě nezajímalo. Ale rozhodně nečekáme, že by teď nastala nějaká výrazná změna.

My Inně novou lásku samozřejmě přejeme. Dlouholetý stoper FC Vysočiny je sympatický, pohledný a modrooký blonďák. Tak třeba se konečně zadaří a bude to ten pravý, ale ruku na srdce, Jarda Jágr je jen jeden! A třeba je svede opět dohromady letošní MS v hokeji, které se bude hrát v Praze. Tedy za předpokladu, že se Jágr zúčastní a Inna dá kopačky nynější kopačce!

Související články

Další články