Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Sporťačka Inna Puhajková ukázala sexy zadeček: Na dovolené vystavuje dokonalé tělo!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
GALERIE
Česká moderátorka Inna Puhajková (32) je jednou z nejkrásnějších žen našich obrazovek. Před pár dny odletěla za sluncem do Dominikánské republiky, kde si užívá písčitých pláží a moře. Se svými fanoušky se na Instagramu o trochu tepla podělila, přidala totiž fotografie, které přivedou do varu každého muže.

Inna Puhajková je lidem známá jako modelka a především jako moderátorka zpráv z oblasti sportu. Kdykoliv se objeví na televizní obrazovce, oči diváků se zaměří na její krásu. Ta ale není zadarmo, Inna na sobě tvrdě dře a výsledky na její postavě rozhodně nepřehlédnete. Na Instagramu se nyní pochlubila fotografiemi z dovolené v Dominikánské republice, na kterých dala na odiv své přednosti. Její perfektní postava a vypracovaný zadeček okamžitě vzbudily pozornost mužů, pod jednou z fotek se dokonce objevilo i pozvání na rande.

Inna je z dovolené nadšená a své pocity sdílí na sociálních sítích. "Jedno z nejkrásnějších míst, co jsem zatím viděla," připsala k fotce z pláže. Pobyt v Dominikánské republice ale netráví jen povalováním na pláži, aktivní moderátorka v sexy bikinách šplhá i po stromech! "V minulém životě jsem byla s největší pravděpodobností opice, nevím jak jinak si vysvětlit, že už odmalička vlezu skoro na každý strom, který mi přijde do cesty," napsala Inna ke snímkům, které jen málokterého muže nechají chladného.

Na Instagram poté sdílela i fotku svého vypracovaného zadečku v plavkách, ke které připsala, že trocha provokace neuškodí. Dámy při pohledu na tuto fotografii blednou závistí a pánové si přejí, aby takovou kočičku měli doma.

Na snímky Inny a její dokonalé postavy se můžete podívat v galerii, byla by skutečně velká škoda nechat si je ujít.

Související články

Další články