Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Spoře oděná Kateřina Kaira Hrachovcová dráždí svým tělem! Jak to dělá, že vypadá pořád na dvacet?

Zdroj: instagram
+ Dalších 36 fotografií
S nahotou si nedá snad nikdy pokoj a je to dobře. Kateřina Kaira Hrachovcová (43) se může pochlubit jednou z nejdokonalejších postav v českém šoubyznysu. I proto se nestydí své tělo odhalit v celé své kráse. A že to dělá dost často.

Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová znovu dokazuje, že stydlivost rozhodně nemá v popisu práce. Přestože má oslavu čtyřicátin dávno za sebou, svým sexy tělíčkem trumfne kdejakou dvacítku. Sympatická blondýna si je toho moc dobře vědoma a neváhá své dokonalé křivky vystavovat na odiv zcela bez oblečení.

Tentokrát se ale nevyfotila úplně nahá, zapózovala na zeleném gauči pouze v plavkách a je to tedy slušná podívaná! Jen málokdo by uhodl, že se nejedná o žádnou dvacítku, ale zralou ženu, jak se zdá v nejlepších letech.

Kaira předvedla kousek, který má na cvičení jógy, pokud ale opravdu v tomhle cvičí, pak chceme okamžitě vědět kde! Protože tohle tělo v kombinaci se sexy kouskem, který má na sobě, musí u některých cviků vypadat neskutečně! Jen tak dál, Kairo. Všechny fotografie naleznete v galerii.

Související články

Další články