Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Spoře oděná Kateřina Kaira Hrachovcová dráždí svým tělem! Jak to dělá, že vypadá pořád na dvacet?

Kaira je kus!
+ Dalších 36 fotografií
S nahotou si nedá snad nikdy pokoj a je to dobře. Kateřina Kaira Hrachovcová (43) se může pochlubit jednou z nejdokonalejších postav v českém šoubyznysu. I proto se nestydí své tělo odhalit v celé své kráse. A že to dělá dost často.

Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová znovu dokazuje, že stydlivost rozhodně nemá v popisu práce. Přestože má oslavu čtyřicátin dávno za sebou, svým sexy tělíčkem trumfne kdejakou dvacítku. Sympatická blondýna si je toho moc dobře vědoma a neváhá své dokonalé křivky vystavovat na odiv zcela bez oblečení.

Tentokrát se ale nevyfotila úplně nahá, zapózovala na zeleném gauči pouze v plavkách a je to tedy slušná podívaná! Jen málokdo by uhodl, že se nejedná o žádnou dvacítku, ale zralou ženu, jak se zdá v nejlepších letech.

Kaira předvedla kousek, který má na cvičení jógy, pokud ale opravdu v tomhle cvičí, pak chceme okamžitě vědět kde! Protože tohle tělo v kombinaci se sexy kouskem, který má na sobě, musí u některých cviků vypadat neskutečně! Jen tak dál, Kairo. Všechny fotografie naleznete v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články