Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Spoře oděná Inna Puhajková vystavuje své dokonalé tělo na Kypru. Nebála se ukázat šťavnatý zadek a odhodit vršek

Zdroj: Instagram
+ Dalších 26 fotografií
Krásná moderátorka Inna Puhajková (32) si udělala prázdniny a vyrazila za sluncem. Odjela na Kypr načerpat energii a odpočinout si od práce, které má celkem požehnaně. Při té příležitosti se fanouškům pochlubila se sexy fotkou u moře a dokonce vystavila sexy zadek a odhodila vršek!

Inna Puhajková je jednou z nejkrásnějších moderátorek u nás. Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra (46) pravidelně uvádí Sportovní noviny a jako sporťačka si vede skvěle. Lidé ji doslova zbožňují hlavně pro její skromnost.

Půvabná brunetka nejspíše usoudila, že v Česku až takové teplo, aby se mohla slunit a koupat, nebude, a tak vyrazila na dovolenou. Před deštivým a sychravým počasím dala přednost slunnému Kypru, kam odcestovala začátkem června. Samozřejmě že se nezapomněla pochlubit svým fanouškům na Instagramu.

Tam přidala hodně sexy fotku v plavkách u moře na skále a následně na další odhodila vrchní díl plavek a ukázala sexy zadeček. Inna je opravdu ve skvělé formě a má dokonalou postavu. Sama ale přiznává, že se zdravě stravuje a pravidelně cvičí. Holt nic není zadarmo.

Související články

Další články