Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Spor se Soukupem o Rozárku má nečekanou dohru: Nervózní Agáta utekla ze soudní síně

+ Dalších 136 fotografií

Influencerka Agáta Hanychová (39) se ve středu objevila u soudu, kde řešila s bývalým partnerem Jaromírem Soukupem (55) péči o společnou dceru Rozárku. Agáta však nezůstala u soudu do konce a krátce po poledni kvapem odešla ze soudní místnosti. Následně rychle nasedla na skútr a odjela, jak zjistila redakce eXtra.cz, která je na místě. 

V devět hodin ráno započalo další kolo soudního jednání mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem ohledně společné dcery Rozárky. Agáta k soudu dorazila dávno před devátou hodinou a radila se se svou právničkou. Soukup také dorazil ještě před začátkem soudu a i on měl sraz se svou právničkou. Oba válčící rodiče vypadali zpočátku uvolněně, nešetřili úsměvy a překvapivě ochotně pózovali novinářům.

Uprchla z budovy

V průběhu jednání ale Agátě poněkud tuhl výraz a působilo to, že se situace nevyvíjí jejím směrem příznivě. Krátce po dvanácté hodině pak doslova vyletěla ze dveří a kvapem odešla z budovy. Řekla jen, že to ještě bude trvat dlouho. Novináři ji ještě sledovali ven, kde nasedla na skútr a odjela. Redakci eXtra.cz následně prozradila, že spěchala za synem Kryšpínem do nemocnice.

Doporučené video: Soud s Hanychovou a Soukupem:

Soukup je nadšený

Vypadá to však, že u soudu uspěl Soukup a dohoda ohledně Rozárky je v jeho prospěch. Poté, co vyšel ze dveří, vypadal spokojeně a doširoka se usmíval. „Spravedlnost je někdy slepá, ale tentokrát ne,“ řekl Soukup přítomným novinářům, mezi nimiž nechyběla redakce eXtra.cz. Jeho právnička Lenka Radoňová pak potvrdila, že jsou s výsledkem velmi spokojeni.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy