Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Spontánní nápad proměnila v realitu: Kostková před finále StarDance radikálně změnila image

Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
líbí se vám?
Terezu Kostkovou (43) dnes večer při finále StarDance uvidíme s novým účesem. Své dlouhé vlasy si totiž nechala po dlouhé době zkrátit. Vlastně si Terezu jinak než jako dlouhovlásku ani nepamatujeme. Co říkáte na její proměnu, prospěla jí? Podle reakcí na sociální síti se lidem Terezina proměna líbí.

"Tak jsem to střihla," oznámila Tereza (43) v pátek na svém Instagramu. Podle fotek je z ní nyní rajcovní dáma, která se víc než kdy jindy podobá své mamince Carmen Mayerové Tereza se rozhodla pro radikální proměnu těsně před velkým finále StarDance.

Pochvalné komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. Fanoušci i kolegyně z branže jsou z Terezina nového účesu nadšeni. "Super," napsala k příspěvku Eva Decastelo (41), "Ooohoo pecka," pochválila herečku Jitka Čvančarová (41).

Tereza s Markem Ebenem nás dnes večer provedou finálovým kolem desáté řady StarDance. Jsme zvědaví, jestli vyfoukané mikádo zvolí u oblíbené moderátorky i maskérky pro dnešní večer. Terezin manžel Jakub Nvota musí být z proměny své ženy také nadšený. Vždyť Tereza omládla minimálně o deset let.

Líbí se vám moderátorka a herečka v novém účesu nebo jste ji radši vídali v dlouhých vlasech?

Související články

Další články