Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

SPOLUŽÁK VERONIKY KOPŘIVOVÉ PROMLUVIL: Byla na peníze už jako vykulená teenagerka?

Verča řádila už na základce.
Zdroj: Instagram, facebook.com
+ Další 4 fotografie
Všichni víme, že minulost Veroniky Kopřivové nebyla čistá jako lesní studánka. Má za sebou hampejznickou misi a také disponuje zlatokopeckými zkušenostmi. Jak se ale chovala ve svém raném věku, třeba na základní škole?

Veronika Kopřivová (25) se snaží prostřednictvím sociálních sítí zapůsobit na všechny fanoušky hokejové legendy Jaromíra Jágra (44). Na velkou část veřejnosti její pohádka o mladé, chudé dívce z Teplic platí, ovšem znalejší z nás tuší, že je to jen hra.

V dobách nedávných na Veroniku praskla její minulost ve formě práce v německém hampejzu. Z toho Jarda nebyl zrovna odvařený, ale odpustil své milé. Bohužel pro něj má ale Kopřivová těch kostlivců ve skříni skutečně hodně a postupně z ní vystupují.

Jednoho se podařilo opět vytáhnout i nám. Získali jsme totiž exkluzivní vyjádření jejího spolužáka ze základní školy. Ten se svěřil s tím, jaká Veronika byla a jakou společnost vyhledávala.

“Byla to holka, která vyzařovala nějakou auru, protože se s ní každý chtěl bavit. Prostě typická bloncka. Jak ve filmech – i když je kráva, tak jí každej leze do zadku, aby něco znamenal,” sdělil nám bývalý spolužák Veroniky.

“Byla hodně namyšlená, vyhledávala jen určité typy lidí, určitou společnost,” poznamenal muž, jenž s Kopřivovou strávil v minulosti hodně času.

A jaká ta společnost byla? Dobře se to dá přiblížit prostřednictvím kluka, se kterým na základce chodila. “Nebyl sice extra bohatý, ale byl to největší frajírek na škole, přesně takový, jakého chce. Ona kolem sebe nikoho obyčejného nikdy neměla,” dodal nám člověk, jenž zná Veroniku evidentně velmi dobře.

Související články

Další články