Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Spolužáci ji roky šikanovali kvůli křivým zubům: Ona jim svou proměnou totálně vytřela zrak!

To je změna, co myslíte?
+ Další 2 fotografie
Když jí bylo 8 let, přestala dívence růst čelist. Zuby se tam do malého prostoru nějak nemohly vmáčknout, což mělo za následek křivý chrup a předkus. Celé dětství a pubertu se tak dívce spolužáci smáli.

Až ve dvaceti vypadá Ellie Jones konečně tak, jak by chtěla. Svůj první zákrok prodělala v šestnácti letech. „Bylo to velmi bolestivé. 2 měsíce jsem byla na tekuté stravě a nemohla nic jíst. Cítila jsem se strašně, ale za půl roku se konečně všechno zahojilo.“

Jenomže to nebylo všechno. Závěrečnou operaci měla až ve svých dvaceti letech a konečně se cítí skvěle. „Změnilo mi to život,“ říká. Konečně se zbavila své deformace a její rodina se shoduje, že z nesmělé Ellie, která se živí jako prodavačka v butiku, je úplně jiný člověk.

Neměla to lehké, protože se jí všichni okolo smáli a musela snášet zvědavé pohledy na ulici. Teď je z ní ale krásná mladá žena, která září sebevědomím. Podívejte se na tu změnu v galerii!

Mohlo by vás zajímat

Další články