Společnost Warner Bros

Discovery dnes představila vedení regionálních týmů, které bude úzce spolupracovat s prezidentkou a výkonnou ředitelkou regionu EMEA Priyou Dogrou. Jde o konsolidaci aktivit, která navazuje na založení globální Warner Bros. Discovery v dubnu 2022.
„Chtěla jsem dát dohromady seniorní tým, jehož členové nabídnou co nejvíce zkušeností, perspektiv i talentu z obou společností - Discovery i WarnerMedia. Každý z team leaderů bude zodpovědný za zajištění bezproblémové tranzice a přizpůsobení se novým distribučním podmínkám a formátům. Samozřejmě budou zodpovídat i za to, aby se obě doposud samostatné organizace integrovaly v jeden tým s jednou strategií - za současného zachování firemní kultury založené na vzájemné spolupráci a respektu,“ komentovala jmenování nových team leaderů Priya Dogra.
Novým generálním ředitelem pro střední Evropu se stal Jamie Cooke. Na starosti má kromě naší oblasti také všechny východoevropské země, Pobaltí, Blízký východ, Středomoří a Turecko.
GLOSA: Kotek vládne zábavě. Jeho tempo ale budí otázky
Související články

Sportovně ležérní v zimě - u nás si vyberete módní a přitom teplé modely tenisek!
Aplikace StitchItOn přináší revoluci do světa vyšívání a ruční tvorby

Norimberk: Rami Malek a Russell Crowe v psychologickém souboji na pozadí procesu, který změnil dějiny spravedlnosti

Vánoce se blíží: Tipy na skvělé dárky pro každého člena rodiny, včetně domácích mazlíčků












