Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

SPOLEČNICE, NEBO FANYNKY? Češky na hotelu! PRVNÍ VIDEO ukazuje, jak probíhala noc s Bieberem!

+ Dalších 41 fotografií
Kanadský idol Justin Bieber (22) žádný velkolepý umělecký výkon v Praze při koncertu nepředvedl. O to více se ale snažil obě noci, po které v Praze zůstal. Společnost mu dělaly sexy Češky. Holky tvrdí, že jsou obyčejné fanynky, kterých si Justin náhodou všimnul a náhodou je pozval na hotel.

Justin Bieber prožil v Praze dvě divoké noci. Po sobotním koncertu chtěl pařit v Hemingway Baru v centru Prahy, ale tam se zdržel jen chvilku. Na hotel odjel spolu s šesticí krásných dívek – psali jsme ZDE.

Hodně zajímavá byla i noc z neděle na pondělí. Bieber poslal členy svého týmu do Londýna, kde jeho turné pokračuje, a s hrstkou nejlepších kámošů zůstal ještě na jednu noc v Praze. V tu chvíli po Facebooku letěla výzva – kdo chce dělat Bieberovi společnost, má šanci.

Dívky, které redakce eXtra.cz oslovila, ale tvrdí, že o žádný domluvený kšeft nešlo. Prý jsou to obyčejné fanynky, které si Bieber prostě vybral v davu.

Jedna z dívek na svůj Instagram umístila také video, které ukazuje, jak to na hotelu vypadalo. Nesmělé dívky flirtují s Bieberovými bodyguardy a čeká se na příchod hlavní hvězdy večera. Kluci holkám házejí do pusy nějaké oříšky a Češky se je snaží chytat. Možná je to jen trénink na hlavní zábavu, která vypukne, až dorazí Justin.

Mohlo by vás zajímat

Další články