Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Společná fotka Braňa a Nikol rozčílila fanoušky Survivoru: Co jí nemohou odpustit

Setkání některých finalistů Survivoru se zúčastnili i Braňo a Nikola. Fanoušci nechápali, že jí dokázal odpustit. Co na to slovenský fitness trenér říká?
Zdroj: Se svolením Branislava Martanoviče
+ Dalších 5 fotografií
Odpuštění

Má-li někdo důvod být naštvaný na Nikolu Čechovou, je to Braňo. Právě o něm se totiž oblíbená youtuberka během natáčení Survivoru nejednou nelichotivě vyjadřovala. Kousavé poznámky si neodpustila ani ve chvíli, kdy už byla v porotě a jejím jediným úkolem bylo poslouchat. O to větší překvapení pro fanoušky show bylo, když se právě tihle dva o víkendu potkali u jednoho stolu. K posměškům se následně na svém Instagramu vyjádřil i sám slovenský fitness trenér. 

Pokud se o někom dá mluvit jako o smolaři aktuální řady Survivoru, byl by to právě Braňo. Ačkoli pravidelně svůj kmen povzbuzoval a vymýšlel motivační proslovy a byl dokonce zprvu zvolený kapitánem, nedařilo se mu. S Tomášem Zástěrou prohrával jeden duel za druhým, až kmen nakonec logicky určil za kapitána Tomáše Benka.

Zatímco v soubojích se mu nedařilo, jeho některé hlášky doslova zlidověly. “Nalejme si čistého mlieka” nebo “Tohle je Survivor” jsou věty, které mu už snad nikdo nikdy neodpáře. A právě z toho si Nikola na jedné z posledních kmenových rad, kdy Braňo ještě bojoval o dvouapůlmilionovou výhru a Čechová seděla již v porotě, dělala legraci.

Nikola Braňa zesměšňovala

Když zrovna Braňo obhajoval svůj herní styl, proč si myslí, že on nikoho nezradil a proč by si zasloužil dostat se do finále, Nikola si neodpustila jedovaté poznámky, že ve finále nebude, a dá se říct, že ho dost zesměšňovala.

“Víš co, no to je Survivor,” parodovala Braňa. “Ještě kecá tak hloupě,” pokračovala Nikol, čehož si všimli i fanoušci Survivoru. Když tedy Braňo zveřejnil fotografie z nečekané párty některých finalistů Survivoru, kde nechyběla ani Nikola, ihned ho zahrnuli dotazy, jak může sedět u jednoho stolu s někým, kdo se o něm vyjadřoval takovým způsobem.

Braňova nečekaná reakce

“Já bych jí teda neodpustila, i kdyby se stokrát omlouvala a vysvětlovala, že to myslela jinak. Jak by to asi strategicky myslela, když už seděla v porotě a smála se vám vlastně skoro do obličeje, parodovala vás a bavila se tam s tím, jak ostatním říkala “A jak pitomě kecá”. Na ostrově se vám smála s ostatními, že jste jednoduchý a ani nevíte, jak se imunita hledá. Já bych takovému člověku, jako je Nikola, neodpustila ani za milion. Jak je po všem, určitě se přetvařuje, jak to tak nemyslela a jak jste super, ale myslí si určitě svoje,” vzkázala Braňovi na jeho Instagramu jedna z jeho fanynek.

Ten se ale umí nad všechny křivdy povznést. “Není lehké odpustit některé věci. Chce to sílu. Ale odpustil jsem jí a hodil to za hlavu. Jsme jenom lidi a děláme chyby,” odpověděl všem Braňo, který už se v minulosti Nikoly jednou veřejně zastal.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy