Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Spokojený Sheldon se oženil se svým přítelem: Teď už si může klidně tloustnout!

Spokojený Sheldon se oženil se svým přítelem: Teď už si může klidně tloustnout!
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Bylo to rande naslepo. Jim Parsons, kterého všichni znají jako seriálového Sheldona, potkal svou životní lásku Todda Spiewaka v karaoke baru a od té dobu jsou spolu. Už 15 dlouhých let! Až nyní udělali ve svém vztahu další krok.

Už několik sezon hraje nerda dr. Coopera sympatický Jim Parsons (44). Ten o svém vztahu s režisérem Toddem Spiewakem moc nemluvil. Až v roce 2012 v rozhovoru pro New York Times prozradil, že nemá přítelkyni, ale přítele. Jeho vyvolený je režisér a jsou spolu už pěknou řádku let.

„Svůj vztah jsem nikdy nebral jako projev aktivismu. Je to láska, ranní káva, společné chození do práce, praní, venčení našich psů, obyčejný život a nudná láska,“ popsal svůj vztah na předávání cen Inspiration Awards.

Dlouho se šuškalo, že se tihle dva zasnoubili, ale žádné oficiální prohlášení neproběhlo. Nyní je už potvrzeno, že jsou manželé! Obřad proběhl v sobotu večer v Duhové místnosti ve městě New York.

Byla to soukromá akce a pár se zatím nepochlubil ani s fotkami z veselky. Ačkoliv je seriálový Sheldon vyhublý, podle posledních fotek trošku přibírá a někde má i druhou bradu. Je vidět, že ve vztahu je spokojený.

Související články

Další články