Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Spokojený blondýn Sámer Issa: Maminka mu schválila starší Pavlu (43), která ho obarvila

+ Dalších 30 fotografií
SuperBlond
Někdejší hvězda první řady SuperStar Sámer Issa (34) překvapil mnohé své kolegy, ale i fanoušky změnou vlasové vizáže. Blonďaté kadeře by u něj čekal málokdo... Talentovaný zpěvák nenavštívil kadeřníka, ale jeho nové vizáže se chopila přítelkyně Pavla (43), která je o devět let starší.

Sámer se netají tím, že je zamilovaný až po uši. Rok randí s přítelkyní Pavlou (43), která do jeho života vnesla mnoho nových věcí. S rebelstvím prý dávno skončil a teď žije konečně spokojený život. „Jsem zamilovaný a Pavla mi otevřela oči. Vím, co chci, a plním si sny. Jsme spolu rok a prakticky jsme spolu každý den,“ prozradil eXtra.cz Sámer, který na sebe upozornil v historicky první pěvecké show SuperStar.

Největší radost mu ale udělalo, když přítelkyni Pavlu představil své mamince, která proti jejich partnerskému životu nic nenamítala. Naopak… „Máma byla ráda. S Pavlou si hrozně rozumí a já jsem rád, že mezi nimi je takové příjemné spojení. Je to rozdíl proti Agátě, kdy máma spokojená nebyla. Vidí i, že se měním k lepšímu, a za to jsem opravdu šťastný,“ řekl eXtra.cz někdejší rebel.

Sámer má velké plány. Chtěl by s Pavlou vstoupit do manželství. A oba se už těší na svatbu. „Plánujeme to, musíme vybrat místo a další věci… Pavlu jsem požádal o ruku na naší společné dovolené a kvůli ní se klidně ožením i s blonďatou hlavou,“ vtipkoval Sámer, který si nemůže svou lásku vynachválit. Pro Sámera jde totiž o vztah, ve kterém je konečně spokojený. „Něco už mám za sebou a Pavly si nesmírně vážím. V budoucnu bychom chtěli i miminko, takže když otěhotní, bude to skvělá zpráva,“ upřesnil Sámer s tím, že experimentovat s barvami na hlavě už nehodlá. „Blond stačí, někomu se to líbí, jiným ne.“

Mohlo by vás zajímat

Další články