Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Spokojená Monika Štiková zhubla 10 kg a říká: Milujeme se čím dál víc

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Byl to velké
Zhubla 10 kg a vypadá opravdu skvěle. A její přítel Petr Binias na ní může oči nechat. Řeč je o Monice Štikové (46), která zažívá skvělé období. „Náš vztah si sedá, je to lepší a lepší,“ přiznala Monika Štiková.

Hvězda reality show Štiky a máma dvou zlobivých holek Monika Štiková (46) často pendluje mezi Německem a Českem. V Německu má práci a svou lásku, doma se ale cítí pořád v České republice. „Teď přes léto tu jsme často. Hodně podnikáme výlety a navštěvujeme kamarády,“ uvedla pro eXtra.cz Monika.

V poslední době poutá hodně pozornosti tím, že výrazně zhubla. „Začala jsem cvičit a hlavně hodně běhám. Běh mě sice nebaví, ale prostě musím. Zhubla jsem 10 kilo, ale není to jen o cvičení. Přiznávám, že jde také o lásku. Jsem spokojená ve vztahu, to jde pak všechno líp,“ uvedla Štiková. Zamilovaný je také její přítel. Je rád, že Monika je s ním v Německu, kde Petr hraje. „Jinak bych si ji přece do Německa nebral. Proč bych si tam bral někoho, s kým by to nemělo cenu a za měsíc bych ho posílal domů,“ uvedla mladý hokejista pro web Super.cz.

Monika také popsala, kam její vztah směřuje. „Vztahy nikdy nestagnují. Buď se to zlepšuje, nebo se to zhoršuje. A u nás naštěstí platí ta první varianta. Krásně si to sedlo a mohu říct, že se milujeme více a více,“ dodala spokojená Štiková.

Související články

Další články