Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Spokojená maminka: Nicole Volfová se chlubí svým miminkem i perfektní postavou

Spokojená maminka: Nicole Volfová se chlubí svým miminkem i perfektní postavou
Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Mateřství
Nicole Volfová (25) tři týdny po porodu září štěstím. Partnerka bývalého hokejisty Petra Nedvěda (48) si naplno užívá mateřské se svou malou dcerkou Naomi. Česká modelka se teď pochlubila další fotkou s miminkem, kde ukázala i své dokonalé bříško, které by jí mohla závidět nejedna žena po porodu.

Od porodu uběhlo něco málo přes tři týdny a na Nicole Volfové není znát, že by si prošla radostnou, byť bolestivou událostí. Postavu má opět téměř stejnou, jako předtím, než otěhotněla. Nicole tak zvládá při hlídání dcerky Naomi i cvičit, nebo si případně zajít na kávu.

Modelka celkově vypadá, že jí malá Naomi nepřidělává moc práce, a tak si může užívat mateřské. "Moje slunce, moje světlo, moje srdce, moje všechno," napsala šťastná maminka k poslednímu příspěvku na sociálních sítích.

Rodičovství si užívají

„Je nám krásně a prožíváme jako každý čerstvý rodič nádherné nové období s maličkou,“ podělila se nedávno o své pocity Nicole Volfová u fotky spolu s Naomi a partnerem Petrem Nedvědem I pro něj je to první rodičovský zážitek a také ukazuje, že si to patřičně užívá.

Například nedávno se oba partneři pochlubili, jak malá Naomi usnula na bývalém utočníkovi z NHL. Oba tak nemohou od svého prvního miminka odtrhnout oči.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy