Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Spojovala je láska v seriálu a rakovina: Dylan už odešel, ale Brenda stále bojuje

Zdroj: archiv
+ Dalších 61 fotografií
SMRT HERCE
Luke Perry (†52) alias Dylan z legendárního seriálu Beverly Hills 90210 zemřel. Zpráva o jeho smrti nezasáhla jenom jeho rodinu a přátele, ale také miliony lidí po celém světě. Luke byl ženami označován za jednoho z nejvíce charismatických herců vůbec. Herec, podobně jako jeho seriálová láska Brenda, bojoval s rakovinou. Shannen Doherty svůj boj stále svádí, Luke už je na druhé straně...

Shannen Doherty diagnostikovali lékaři v roce 2015 rakovinu prsu a následně musela prodělat mastektomii, při které jí odstranili jedno ňadro. Podobně na tom byl i Luke Perry, který hrál po boku Shannen v kultovním seriálu Beverly Hills 90210.

Zesnulý herec bojoval s nádorovým onemocněním v roce 2015. S jeho seriálovou Brendou to v jednu chvíli nevypadalo vůbec dobře. Herečka si sáhla na samotné dno a muselo se počítat s nejhorším.

Nakonec Shannen nad rakovinou vyhrála a začala se dávat postupně dohromady. O své nemoci informovala veřejnost a fanoušky. Velký šok pro ni ale přišel ve chvíli, kdy jí lékaři oznámili, že se rakovina vrátila.

Herečka svůj boj ale zvládá a momentálně se jí daří po zdravotní stránce dobře. Psychicky na tom ale dobře není. Nejenom ji zasáhla smrt kolegy a přítele Luka Perryho, který zemřel necelý týden po mrtvici.

Související články

Další články