Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Spojovala je láska k násilí a sadismu: Pět odporných párů, které si libovaly ve vraždách

Nejodpornější vraždící páry.
Zdroj: Wikipedie
+ Další 4 fotografie
vrazi
Každý partnerský pár něco spojuje - různé koníčky či společné záliby... Milenecké páry, které vám v tomto článku představíme, spojuje poněkud zvláštní záliba. Záliba v sadismu, zvrhlosti a ve vraždách. Vybrali jsme 5 nejzrůdnějších, které nemají v historii obdoby.

Paul Bernardo a Karla Homolka

Poznali se v říjnu 1987 během studia na univerzitě. Byla to láska na první pohled. Na rozdíl od jiných žen Karla obdivovala jeho sadistické sexuální sklony. Na svědomí mají minimálně tři vraždy a řadu znásilnění. Těch bylo nejméně 18. Karla později přiznala až třicet případů.

Co byl nejodpornější čin této zvrhlé dvojice? Karla se rozhodla, že daruje Paulovi panenství své mladší sestry Tammy. Proto ji Karla opila a podala anestetika. Když Tammy upadla do bezvědomí, oba ji znásilnili a odporný akt si natočili na video. Tammy se udusila zvratky a zemřela. Bernardo dostal doživotí na samotce.

O předběžné propuštění si může zažádat v roce 2020. Homolka dostala díky svědectví proti Bernardovi jen 12 let. Dnes už je na svobodě a v roce 2007 porodila syna.

David John Birnie a Catherin Margaret Birnie

Poznali se už ve 12 letech a od 14 spolu chodili. Oba byli sadističtí a libovali si ve znásilňování mladých dívek. Na vyhlídnuté oběti vytáhl David vždy nůž a přinutil je k sexu. Catherin pohled na to vzrušoval. Po aktu své oběti vždy uškrtili a zahrabali.

V roce 1986 zabili 4 ženy, pátá jim unikla. Oba dostali doživotí s možností podmíněného propuštění po 20 letech. David ale znásilňoval i své spoluvězně. Když se měl z odporných činů zpovídat, spáchal raději sebevraždu. Catherine opakovaně žádá o předčasné propuštění, které je ale zamítáno.

Charles Raymond Starkweather a Caril Ann Fugate

Tito dva se seznámili v roce 1956 během studií. Starkweather se do Fugate zamiloval natolik, že opustil školu a začal pracovat jako popelář, aby svou milou mohl vídat častěji. V letech 1957 až 1958 spolu podnikli vražednou cestu po USA. Na cestě z Nebrasky do Wyomingu zavraždili 11 lidí.

Jako vražedný nástroj jim sloužila brokovnice nebo nůž. Vraždili kvůli majetku, někdy se chtěli zbavit nepohodlných svědků. Odporným detailem tohoto vztahu je to, že Starkweather postřílel celou rodinu své ženy poté, co byl jejím rodičům představen. A jen proto, že se jim očividně nápadník jejich dcery nezamlouval.

Fugate to kupodivu nevadilo. Starkweather byl v roce 1959 popraven na elektrickém křesle, jeho přítelkyně dostala doživotí, v roce 1976 byla podmíněně propuštěna.

Douglas Clark a Carol M. Bundy

Clark svou ženu poznal v roce 1980. Brzy nato se k ní začal chovat násilnicky. Oba dva spolu sdíleli zvrhlé sexuální fantazie a vysloužili si přezdívku Hollywoodští zabijáci. Od června 1980 spolu začali vraždit v Los Angeles. Mezi jejich oběti, kterých bylo sedm až osm, patřily mladé prostitutky.

Clark je znásilňoval a poté uškrtil. Když ukojil svůj chtíč, Bundy mu podala zbraň, kterou oběť zastřelil. Hnusným detailem je to, že Clark jedné z obětí uřízl hlavu, se kterou se pak orálně uspokojoval ve sprše. Poté zavřel hlavu do mrazáku. V roce 1983 dostal Clark trest smrti, který ale dodnes nebyl proveden. Proces s Bundy se táhl dlouho, nakonec vyvázla s doživotím.

Michel Fourniret a Monique Olivier

Tento pár se dal dohromady v 70. letech, když si Fourniret odpykával sedmiletý trest za znásilnění školačky. Přes inzerát se ve vězení seznámil s Olivier. On jí slíbil, že za to, že mu pomůže lovit panny, zabije jejího manžela. Fourniret zabíjel s pomocí své ženy v Belgii a ve Francii dívky a mladé ženy.

Obviněn byl ze 13 vražd, které měl spáchat v letech 1987 - 2001 a vysloužil si přezdívku Ardenský lidožrout. Odporní vrazi spolu měli syna. Kuriózní je, že své oběti lákali na svezení autem. Ženy vždy seriózně vypadajícímu páru, navíc s dítětem v sedačce, uvěřily. Oba dostali doživotí.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy