Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Spojenectví mezi Babišem a kapelou Kryštof bylo ukončeno: Co se stalo?

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
Konec spolupráce
Spojenectví mezi kapelou Kryštof a koncernem Agrofert bylo ukončeno. Frontman kapely Richard Krajčo (42) odkázal na svého manažera, který to potvrdil portálu INFO.CZ.

Kapelu Kryštof podporoval koncert Agrofert, který spadá do svěřeneckého fondu premiéra Andreje Babiše (64). Především byly podporovány takzvané Kryštof kempy, což podle nejnovějších informací padlo.

Na pozvánkách z minulého roku koncern ještě figuroval. Letošní rok se tyto festivaly, jež jsou plně v režii ostravské kapely, nekonají. Příští rok se ale konat budou a na pozvánce pro rok 2020 už Agrofert není.

Hlavní zpěvák kapely Richard Krajčo (42) nás místo potvrzení odkázal na svého manažera. „Je to tak, že momentálně nemáme s Agrofertem žádné závazky ani smluvní vztahy vzhledem k projektům spojeným s kapelou Kryštof,“ potvrdil manažer Jan Lippert pro server INFO.CZ.

Krajčo kvůli spojenectví s Babišem čelil ohromné kritice od veřejnosti i od kolegů. Dokonce i některá média ho za to hanila. Nicméně spojenectví padlo, a tak by se kapela nemusela bát dalšího nátlaku.

Související články

Další články