Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Šplouchá mu na maják? Brad Pitt vyměnil luxusní tělíčko Jennifer Aniston za tuhle upocenou hrůzu!

Brad Pitt má údajně novou lásku.
Zdroj: Profimedia.cz/archiv
+ Dalších 56 fotografií
Dostal košem od Angeliny Jolie (42), která ho vykopla ze společné domácnosti, ale Brad Pitt (54) po rozchodu ani trochu nezahálel. Okamžitě zamířil do náruče své exmanželky Jennifer Aniston (49), která je do hollywoodského šviháka pořád zamilovaná jako puberťačka. Příslovím Stará láska nerezaví se však Brad neřídí, a tak Jennifer už podruhé vyměnil. Lepší model si ale rozhodně nepořídil.

Tak jako nenosíme celý život jedny bačkory, neskončíme ani u jednoho jediného vztahu. Tuhle větu má Brad Pitt nejspíš napsanou na ledničce. Jen co mu ztroskotalo manželství s Angelinou Jolie, zamířil rovnou za svou bývalkou Jennifer Aniston. Dlouho mu to však nevydrželo.

Šušká se, že Brad má nový objev, a všichni se shodují, že se musel na stará kolena pomátnout. Jeho nová vyvolená totiž vypadá, jako by o ni zakopl ve sběrném středisku a pak se na něj nalepila jako žvýkačka na botu. Hollywoodský lamač srdcí údajně randí s úspěšnou vědkyní Neri Oxman (42), na jejímž lesklém čele by se dala smažit vajíčka.

Oba sice románek rezolutně popírají, ale spekulace neustávají už několik týdnů. Přestože tvrdí, že jsou pouze kamarádi, tráví spolu ohromné množství času a lidé z jejich okolí mají jasno. Tahle dvojice spolu peče!

Sílí také obavy o Pittovo duševní zdraví. Po plejádě kočiček, které mu prošly postelí, si přece nemohl vybrat tuhle podivnou paní s trvalou dobrovolně. Každý by měl v životě okusit neznámé, ale co je moc, to je příliš!

Související články

Další články