Tak jako nenosíme celý život jedny bačkory, neskončíme ani u jednoho jediného vztahu. Tuhle větu má Brad Pitt nejspíš napsanou na ledničce. Jen co mu ztroskotalo manželství s Angelinou Jolie, zamířil rovnou za svou bývalkou Jennifer Aniston. Dlouho mu to však nevydrželo.

Šušká se, že Brad má nový objev, a všichni se shodují, že se musel na stará kolena pomátnout. Jeho nová vyvolená totiž vypadá, jako by o ni zakopl ve sběrném středisku a pak se na něj nalepila jako žvýkačka na botu. Hollywoodský lamač srdcí údajně randí s úspěšnou vědkyní Neri Oxman (42), na jejímž lesklém čele by se dala smažit vajíčka.

Oba sice románek rezolutně popírají, ale spekulace neustávají už několik týdnů. Přestože tvrdí, že jsou pouze kamarádi, tráví spolu ohromné množství času a lidé z jejich okolí mají jasno. Tahle dvojice spolu peče!

Sílí také obavy o Pittovo duševní zdraví. Po plejádě kočiček, které mu prošly postelí, si přece nemohl vybrat tuhle podivnou paní s trvalou dobrovolně. Každý by měl v životě okusit neznámé, ale co je moc, to je příliš!