Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Splním slib, který jsem tátovi dala: Dcera Dominika promluvila o posledním přání Karla Gotta

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
zdraví
Smutná zpráva o smrti Karla Gotta (†80) zarmoutila celé Česko, především pak zpěvákovu rodinu. Nejstarší dcera zlatého slavíka Dominika Gottová (46) netušila, co se dozví, když zvedne telefon. Nešťastnou událost jí oznámila sama Ivana Gottová (43) a Dominika ještě teď nemůže věřit tomu, co jí řekla. Má ale jasno v tom, že chce splnit slib, který tatínkovi dala.

Dominiku Gottovou po smrti jejího tatínka Karla Gotta kontaktoval server Blesk.cz. Nejstarší dcera zlatého hlasu z Prahy se smutnou zprávu dozvěděla přímo od Ivany Gottové, která jí do Finska volala. „Ve středu ráno mi telefonovala Ivana. Doteď tomu nemůžu uvěřit… To tomu ne, to ne…,“ řekla s pláčem.

Ivana jí řekla úplně všechno. „Že tatínek zemřel. A že s ním holky byly do poslední chvíle. Bože, je mi do breku. On to nezvládl…,“ sdělila Dominika, kterou s Karlem Gottem pojilo velké pouto. Byl to právě on, kdo jí pomáhal, když byla v jakékoliv tísni.

„Měla jsem o něj obrovský strach, ale věřila jsem v zázrak. Když jsem se dozvěděla, že málo jí, tušila jsem, že je zle. Snažila jsem mu domlouvat… Ale to je těžké, bylo mu zle. Pro tátu je to vysvobození, ale strašně to bolí,“ řekla Gottová, které je momentálně největší oporou její manžel. O Dominice je známo, že bojuje se závislostí na alkoholu a na lécích, prášky na uklidnění si prý vzala od doby, co se bolestnou novinku dozvěděla, několikrát.

Dominika Gottová chce do Česka přiletět co nejdříve, musí však na cestu shromáždit peníze. Svému tatínkovi prý slíbila, že se ze závislosti vyléčí. „Nepodstupuji léčbu v zařízení, ale sama. A slib, který jsem tátovi dala, splním,“ dodala pro server Blesk.cz.

Související články

Další články