Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Splnili jsme SEN narkomance Katce: Podívejte se, po čem toužila, než ji zničil heroin

+ Dalších 5 fotografií
Přála si stát se na den fotomodelkou... Nejznámější narkomanka v Česku Katka Bradáčová (41) urazila za poslední rok pořádný kus cesty. Rozešla se s přítelem Jirkou, rozhodla se skončit s metadonem, změnila své zázemí. Chce najít jiný životní směr. Udělali jsme pro ni malé překvapení, splnili jsme jí její sen - přání - nechat se nafotit profesionálním fotografem.

Katka Bradáčová vyslovila přání, že by chtěla mít fotky od profesionála a zkusit si, jak se fotí modelky. Profesionální fotograf Jiří Píša vystupující pod pseudonymem Pražský fotograf souhlasil, že Katce nafotí sérii snímků.

„Nikdy jsem modeling nedělala. Jen kdysi, asi když mi bylo třináct let, jsem chtěla zkusit modeling. Ráda bych na to zavzpomínala. Nikdy jsem ale de facto nefotila,“ řekla nám Katka, která v minulosti byla hezkou dívkou. Drogy a život na ulici si ale vybraly krutou daň. Zdálo se, že Katka je na dně. Ale na konci roku 2018 se začala zvedat. „Už nechci drogy, chci vídat svou dceru a udělám proto to všechno,“ uvedla Katka na začátku roku 2019.

A začíná si plnit své sny. Chtěla si zkusit profesionální focení a ptala se, zda to dokážeme v redakci zařídit. Katka se na první velké focení hodně těšila. Nalíčila se a hlídala každý detail své tváře. Pak se s mírným rozechvěním postavila před objektiv profesionála. Snažila se nezklamat profíka a dokázat sama sobě, že může stát před objektivem.

Vznikly důstojné fotky, ze kterých je Katka velmi nadšená. Podívejte se na exkluzivní video, jak se vše událo.

V úterý ve 14:00 na webu eXtra.cz naleznete celou sérii velmi silných fotek. Kdo by čekal, že se Katka dokáže takto proměnit a stylizovat! Počkejte si na výsledek.

Související články

Další články