válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Splněný sen: Slavia bude po 12 letech hrát Ligu mistrů

Zdroj: Profimedia.cz
úspěch
Po středečním utkání s rumunským CFR Kluž míří fotbalová Slavia do Ligy mistrů. Postup zajistilo vítězství 1:0, v nejprestižnější evropské klubové soutěži si Slavia zahraje po dlouhých 12 letech.

Vítězstvím v domácím utkání s Rumuny fotbalisté Slavie zpečetili postupy do Ligy mistrů. Nejprestižnější evropskou soutěž si zahrají po 12 letech čekání.

Výhru 1:0 si Pražané přivezli už z hřiště rumunského soupeře, k postupu by jim stačila i remíza. Slavia ale nehodlala nic podcenit, a přestože až do poločasu byl stav 0:0, v 66. minutě přišel zlom a výkop Jana Bořila skončil v bráně CFR Kluž.

Postup Slavia oslavila i s 18 tisíci diváky, kteří zápas na stadionu s napětím sledovali. Sezóna v Lize mistrů začíná v září.