Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Splněný sen fanoušků: Avril Lavigne bude mít po 12 letech koncert v Praze

Splněný sen fanoušků: Avril Lavigne bude mít po 12 letech koncert v Praze
Zdroj: archiv Avril Lavigne
+ Další 3 fotografie
KONCERT
Fanoušci zpěvačky Avril Lavigne mohou začít jásat... Hvězdná zpěvačka se totiž po 12 letech, kdy naposledy v Čechách koncertovala, vrátí na pražské pěvecké pódium. V rámci turné Head Above Water se objeví v pražské Tipsport Areně. Koncert tam bude mít 23. března 2020.

Avril po úspěšném vystoupení v Česku bojovala s lymskou boreliózou a musela si dát pauzu. Nemoc nakonec překonala a vrátila se k vystupování po celém světě. Začátkem roku 2019 vydala šesté studiové album Head Above Water, vyrazila k němu na turné a teď se dočkají její fanoušci v Česku.

Když se v rádiích objevila její asi nejslavnější skladba Complicated, z dospívající dívky se stala přes noc hvězda. Naprosto famózní píseň se vyšvihla na přední místa hudebních žebříčků a osmnáctiletá dívka náhle patřila mezi hudební hvězdy. Lidé ji milují po celém světě a očekává se, že pražská hala bude vyprodaná.

Debutové album Let Go se také drželo na předních příčkách a spustilo její velkolepou kariéru. V roce 2013 pak vydala páté album. Následoval boj s nemocí, rozvod a jiná životní etapa... Poté se dala do psaní, z čehož vzniklo album Head Above Water. 23. března 2020 jí bude patřit pražská Tipsport Arena a je jasné, že půjde o parádní koncert.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy