Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Splněné přání! To je nová pecka od kapely COVERS FOR LOVERS!

+ Další 2 fotografie
Před nedávnem světlo světa spatřila nová pecka od kapely COVERS FOR LOVERS! S luxusním klipem teď sbírají střípky slávy a těší se z dobře odvedené práce. Tahle kapela vám s písní Zázraky s.r.o splní každé přání a nejen to hudební.

Tahle parta sympaťáků se dala dohromady v devadesátých letech minulého století. Jako správní bohémové si řekli své pomyslné ano v hospodě u piva a od té doby zdobí českou hudební scénu. Už od začátku jim přízeň múz hrála do karet.

Kluci vědí, co hrát a mají přesně daný cíl. Jejich písně nejsou mainstream a každý, kdo si je poslechne, už je z hlavy jen tak nedostane. Trojice Aleš, Billie a Richie rozhodně válí a právě vy nám určitě dáte za pravdu! V nadupaném klipu mají také krásnou slečnu, modelku Elišku Pouskovou, která dokonale symbolizuje, jakými ženami jsou kluci obklopeni.

Se singlem Zázraky s.r.o se umístili na šestém místě v hitparádě Českého rozhlasu! Téhle pecce nic nechybí a vaše uši v následujících dnech nebudou chtít nic jiného, než právě COVERS FOR LOVERS. Jak v eXtra.cz s oblibou říkáme: „Slova nejsou činy.“ Právě proto byste se neměli dlouho rozmýšlet, zamiřte do horní části tohoto článku a poslechněte si výtvor punk-rockové kapely, na kterou už nikdy nezapomenete. Právě tahle kapela vám splní všechny sny…

Související články

Další články